Reklama
placeholder
News

Paulina Smaszcz szokuje życzeniami dla Kurzajewskiego. Pokazała ich prywatne zdjęcia

Paulina Smaszcz szokuje życzeniami dla Kurzajewskiego. Pokazała ich prywatne zdjęcia

fot. instagram.com/maciejkurzajewski/paulina.smaszcz

Reklama
Reklama
placeholder

Paulina Smaszcz także postanowiła złożyć życzenia urodzinowe byłemu mężowi, Maciejowi Kurzajewskiemu. Prezenter i dziennikarz 29 stycznia 2023 świętował swoją 50. rocznicę urodzin.

Maciej Kurzajewski wyznaje miłość Katarzynie Cichopek w odpowiedzi na urodzinowe życzenia >>

Paulina Smaszcz złożyła życzenia urodzinowe byłemu mężowi z okazji 50. urodzin

Przy okazji jubileuszu Macieja Kurzajewskiego wielu celebrytów, przyjaciół i najbliższych mu osób postanowiło złożyć prezenterowi życzenia w mediach społecznościowych. W tej grupie nie zabrakło jego obecnej partnerki, Katarzyny Cichopek, ale także byłej żony, czyli Pauliny Smaszcz. 

Dziennikarka i prezenterka zamieściła je w poście na swoim profilu na Instagramie, gdzie można było zobaczyć wiele archiwalnych zdjęć Kurzajewskiego ze Smaszcz, a także z ich synami. 

Zdjęciom towarzyszy podpis:

Macieju, ponieważ nie mam szansy złożyć ci życzeń inną drogą, składam ci życzenia tutaj. Życzę ci spełnienia, dumy i szczęścia w roli ojca naszych synów i dziadka naszej wnuczki. Wielkiej miłości i założenia nowej, wspaniałej, szczerej, lojalnej rodziny, bez kłamstw, braku szacunku, pełnej wzajemnego wsparcia. 50-tka otwiera drugą połowę życia, więc życzę ci, aby uruchomiła w tobie refleksję nad sobą i przeszłością, by twoja przyszłość była dla ciebie jak najlepsza i najwspanialsza. Nasi synowie przekazali mi, że życzono tobie „drugiej młodości”, a ja nie wiem, czy to dla ciebie dobre, bo znam ciebie od 25 lat. Raczej czasu, biologii i Boga nie da się oszukać, więc raczej otwórz się na drugą połowę życia, mając dokładnie tyle lat ile masz, bo przed tobą jeszcze wiele niesamowitych wydarzeń, historii, przygód, emocji i inspiracji godnych dojrzałego, doświadczonego, pełnego przemyśleń i lekcji życia 50-latka. Paulina - szczęśliwa Mama Juliana i Franka, za chwilę Babcia naszej wnuczki. Dodaję również życzenia od całej mojej poznańskiej rodziny, moich przyjaciół i mojego partnera.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski – rozstanie

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski pobrali się w 1996 roku. W 2019 roku w mediach pojawiły się pierwsze informacje o rozpadzie ich związku. Para rozwiodła się w 2020 roku po 23 latach małżeństwa. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama