News

Zayn i Gigi Hadid wzięli ślub? „Teraz jest żonaty”

Zayn i Gigi Hadid wzięli ślub? „Teraz jest żonaty”

Fot. YouTube.com/World Mix Masala

Zayn Malik i Gigi Hadid wzięli ślub? Wypowiedź o tym, że były wokalista One Direction „jest żonaty” wzbydziła sporo emocji.

Miley Cyrus i Yungblud SĄ PARĄ?! Przyłapano ich na imprezie >>

Zayn Malik i Gigi Hadid są parą od 2015 roku. 6 miesięcy temu piosenkarz i modelka zostali rodzicami córeczki. Dziewczynka otrzymała imię Khai.

Gigi Hadid i Zayn Malik są małżeństwem?

Jakiś czas temu lawinę spekulacji wywołała wypowiedź piosenkarki Ingrid Michaelson, która współpracowała z Zaynem.

Kiedy w czasie transmisji na żywo artystka opowiadała o nowej piosence To Begin Again z udziałem ukochanego Gigi Hadid, powiedziała:

(…) Fakt, że nagrał tę piosenkę, bardzo mi schlebia. On bardzo chroni prywatność, a teraz jest żonaty i ma dziecko, więc robi, co chce.

Zdanie, które sugerowało, że Gigi Hadid i Zayn Malik w sekrecie zostali mężem i żoną rozgrzało fanów i wywołało zamieszanie. Jednym z najpopularniejszych haseł na Twitterze było: Zayn Is Married.

Julia Roberts i Ed Sheeran spędzili razem kwarantannę? Wiemy, jak było naprawdę >> 

Jakiś czas później Ingrid Michaelson zdementowała plotki o ślubie byłego wokalisty One Direction, wyjaśniając, że „się pomyliła”.

Gdy mówiłam o nowej piosence "To Begin Again" z udziałem Zayna, powiedziałam, że jest on żonaty. Myliłam się. Nie jest żonaty. Tak mi przykro. Przepraszam też Zayna i Gigi za to całe zamieszanie. Nie było ono w mojej intencji. Przepraszam też fanów, że zapewniłam im taki rollercoaster – cytuje jej słowa Jastrząb Post.

Ani Zayn Malik, ani Gigi Hadid nie odnieśli się do doniesień na temat zawarcia małżeństwa.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.