Reklama
placeholder
News

Piękna i Bestia: to oni mogli zagrać główne role! Będziecie zaskoczeni

Piękna i Bestia: to oni mogli zagrać główne role! Będziecie zaskoczeni

fot. youtube.com/Walt Disney Studios

Reklama
Reklama
placeholder

Będziecie zaskoczeni, którzy aktorzy mogli zagrać główną rolę w filmie Piękna i Bestia. Wśród nich są największe sławy Hollywood!

Filmowa produkcja na podstawie disney'owskiej bajki Piękna i Bestia miała swoją premierę w 2017 roku. W role główne wcielili się Emma Watson jako Bella oraz Dan Stevens jako Bestia. W filmie wystąpili także Luke Evans, Josh Gad, Ewan McGregor, Ian McKellan oraz Emma Thompson. Piękna i Bestia w wersji aktorskiej szybko podbiła serca widzów, a sam film zdobył aż 25 nominacji do różnych nagród.

Piękna i Bestia: ciekawostki o filmie. Wiedzieliście o tym? >>

Piękna i Bestia: to oni mogli zagrać główne role

W rolę pięknej, oczytanej i mądrej Belli wcieliła się Emma Watson. Jednak mało osób wie, że gwiazda pokonała wiele utalentowanych aktorek!

Dziennikarze brytyjskiej edycji magazynu Grazia poinformowali, że o rolę Belli w filmie Piękna i Bestia ubiegały się Amanda Seyfried, Lily Collins, Emma Roberts i Emmy Rossum.

Podobno producenci na początkowych etapach produkcji rozważali także angaż Kristen Stewart.

Rola tytułowej Bestii przypadła brytyjskiemu aktorowi Danowi Stevensowi. Fani serialu Downton Abbey z pewnością kojarzą go jako uroczego dżentelmena o imieniu i nazwisku Matthew Crawley.

Okazuje się jednak, że przystojny Brytyjczyk nie zagrałby w filmie Piękna i Bestia, gdyby głównej roli nie odrzucił Ryan Gossling! Amerykański aktor postanowił pracować na planie produkcji La la land. Mało osób wie, że w tym samym filmie miała zagrać Emma Watson, ale… odrzuciła rolę na rzecz udziału w Pięknej i Bestii.

W pewnym momencie pojawiły się plotki o tym, że Bestię miał zagrać Robert Pattinson. Informacje okazały się nieprawdziwe i powstały prawdopodobnie po ujawnieniu, że reżyserem został Bill Condon. Mężczyzna współpracował wcześniej z Pattinsonem przy filmie Saga Zmierzch: Część 1 oraz Saga Zmierzch: Część 2.

Harry Potter: będzie serial! Co już wiadomo? >>

Jesteście fanami filmu Piękna i Bestia?

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama