News

Piotr Woźniak Starak - to nie utonięcie. Prokuratura podała wyniki sekcji zwłok

Piotr Woźniak Starak - to nie utonięcie. Prokuratura podała wyniki sekcji zwłok

Fot. Instagram.com/julia.deja

Przyczyną śmierci Piotra Woźniaka-Staraka nie było utonięcie. Prokuratura podała wyniki sekcji zwłok producenta. Potwierdziły się najgorsze przypuszczenia. 

Piotr Starak pożegnany przez żonę TYMI słowami >>

Piotr Woźniak-Starak: śmierć, pogrzeb

Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z 17 na 18 sierpnia 2019 roku nad jeziorem Kisajno na Mazurach. Producent wypłynął w rejs motorówką, w czasie którego towarzyszyła mu 27-letnia kobieta. W pewnym momencie doszło do wypadku i pasażerowie łodzi wpadki do wody. 27-latce udało się dopłynąć do brzegu, natomiast od 18 sierpnia trwała akcja poszukiwawcza Woźniaka-Staraka. Brali w niej udział płetwonurkowie, Wojska Ochrony Terytorialnej i prywatni detektywi, których wynajęła rodzina zaginionego.

22 sierpnia 2019 roku wiceminister MSWiA Jarosław Zieliński i olsztyńska policja poinformowali, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Informowano, że najbardziej prawdopodobną przyczyną śmierci 39-latka było utonięcie.

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbył się 30 sierpnia. Producent został pochowany niedaleko posiadłości Staraków – w miejscowości Fuleda na Mazurach.

Agnieszka Woźniak-Starak dodała pierwszy wpis po śmierci męża. >> 

Piotr Woźniak-Starak: wyniki sekcji zwłok

25 września 2019 roku Krzysztof Stodolny, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie, poinformował, że z Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku do Prokuratury Okręgowej w Olsztynie trafiło „sprawozdanie z oględzin zewnętrznych i sekcji zwłok mężczyzny, który w dniu 18 sierpnia 2019 r. uczestniczył w wypadku do jakiego doszło na jeziorze Kisajno”.

Piotr Woźniak-Starak: kim był? >> 

Jak podają źródła z materiałów wynika, że Piotr Woźniak-Starak zmarł z powodu ostrej niewydolności krążeniowo-oddechowej, która była następstwem „masywnego urazu czaszkowo-mózgowego, w wyniku działania narzędzia ostrokrawędzistego”. Wszystko wskazuje na to, że powstał on w wyniku uderzenia o śrubę napędową łodzi motorowej. Dodatkowo prokuratura poinformowała, że badania chemiczne krwi producenta wykazały obecność 1,7 promila alkoholu etylowego. Z kolei badania chemiczne moczu wykazały obecność 2,4 promila alkoholu etylowego.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mój mąż, moja miłość, mój najlepszy przyjaciel #rok ?

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Żegnaj Piotr. Najszczersze kondolencje dla całej Rodziny? #piotrwozniakstarak

Post udostępniony przez Cezary Pazura (@czarekpazura)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj