Reklama
placeholder
News

Pitbull zagra koncert w Polsce?! TO zelektryzowało fanów

Pitbull zagra koncert w Polsce?! TO zelektryzowało fanów

fot. pixabay.com fot. YouTube/Pitbull/ fot. instagram.com/pitbull/

Reklama
Reklama
placeholder

Pitbull zagra koncert w Polsce? Pewna "wskazówka", jaką raper udostępnił w sieci, zelektryzowała fanów. Już od jakiegoś czasu internauci proszą 43-latka o to, by pojawił się w naszym kraju i żywią nadzieję, że artysta w końcu przychyli się do ich próśb.

Big Time Rush: bilety na koncert w Polsce były dostępne... sekundę? W komentarzach wrze>>

Pitbull przyjedzie do Polski? Fani sądzą, że zapowiedział swój przyjazd

2 lutego 2024 roku Pitbull udostępnił na swoim InstaStory dwa filmiki z TikToka, na których występują Polki. Jeden z nich został podpisany słowami "Powiem jedno: czekajcie na ogłoszenie koncertu Pitbulla w Polsce", co wyraźnie rozpaliło wyobraźnię fanów. Być może jest to odpowiedź gwiazdy na liczne komentarze, które zostawiają od jakiegoś czasu na jego instagramowym profilu. Pod jego zdjęciami i filmikami pojawia się lawina próśb o treści: "come to Poland" (tłum. przyjedź do Polski).

Pitbull jest aktywny na scenie od ponad 20 lat, a obecnie on, Ricky Martin i Enrique Iglesias występują w ramach trasy koncertowej The Trilogy Tour. W listopadzie 2023 roku artyści zdecydowali się przedłużyć ją o dodatkowe 18 koncertów, co skutkuje przeniesieniem jej również na 2024 rok. Mimo że na liście nie ma obecnie żadnego polskiego miasta, fani mają wielką nadzieję, że trasa rozrośnie się o kolejne destynacje lub Pitbull wyruszy w solowy tour - oczywiście zahaczając o Polskę.

 Myślicie, że jest coś na rzeczy?

fot. instagram.com/pitbull/

fot. instagram.com/pitbull/

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama