News

Na Pol’and’Rock 2019 zmarły dwie osoby. Znamy przyczyny śmierci

Na Pol’and’Rock 2019 zmarły dwie osoby. Znamy przyczyny śmierci

fot. Wikimedia Commons/Ralf Lotys

Na Pol’and’Rock 2019 zmarły dwie osoby. Znamy przyczyny ich śmierci. Sekcje zwłok wykazały co stało się na festiwalu. 

Instagram i WhatsApp zmieniają nazwy! Wiemy dlaczego >> 

W tym roku Pol’and’Rock Festival odbywał się w dniach 1-3 sierpnia 2019 roku, tradycyjnie w Kostrzynie nad Odrą. Niestety już pierwszego dnia imprezy doszło do tragedii - na polu namiotowym znaleziono ciało mężczyzny, który razem ze znajomymi bawił się na festiwalu. Zwłoki zostały poddane sekcji. Już wstępne śledztwo wykluczyło, że do śmierci 35-latka przyczyniły się osoby trzecie.

5 sierpnia 2019 roku media poinformowały o wynikach sekcji zwłok 35-latka. Okazało się, że mężczyzna zmarł w wyniku zatrucia się amfetaminą.

YouTuberka zginęła na hulajnodze elektrycznej. Zderzyła się z tirem >> 

W czasie 25. edycji Pol’and’Rock Festival, oprócz 35-latka, zmarł jeszcze inny mężczyzna. 54-latka, bez funkcji życiowych, znaleziono 2 sierpnia 2019 roku na polu namiotowym w Kostrzynie nad Odrą. W jego przypadku również śledczy zlecili przeprowadzenie sekcji zwłok. Jak podają portale, ta wykazała, że mężczyzna zmarl w wyniku ostrej niewydolności krążeniowo-oddechowej. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„Wszystkie dzieci nasze są!” - @majka_jezowska_ Była ściana miłości, był ogień, były wzruszenia, była radość! ? Były też ważne słowa, wciąż aktualne: „Nie patrz na to - w jakim kraju. Jaki kolor - dzieci mają. I jak piszą na tablicy. To naprawdę się nie liczy! Przecież wszędzie każda mama, Każdy tata chce tak samo. Żeby dziś na całym świecie. Mogły żyć szczęśliwe dzieci.” - @majka_jezowska_ kochamy Cię! ? ? 1, 4 @marlena.kuczko.photography 2, 3, 5 @lucyna_lewandowska 6 @goldmoonpl #majkajezowska #majkajeżowska #polandrock2019 #wiezamastercard #mbanknaasp #25latfestiwalu #festiwal #muzyka #milosc #loveislove #wolność

Post udostępniony przez Pol'and'Rock Festival (@polandrockfestival)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj