News

Pol'and'Rock 2020 odwołany, ale będzie inna impreza

Pol'and'Rock 2020 odwołany, ale będzie inna impreza

Fot. Instagram.com/polandrockfestival

Pol'and'Rock Festival 2020 został odwołany. Mimo wszystko organizatorzy przygotowują dla fanów inną imprezę!

Koronawirus w Polsce: te obostrzenia przedłużono DO ODWOŁANIA! >>  

Pol'and'Rock Festival 2020 odwołany. Nowa data

Pol’and’Rock Festival 2020 został odwołany. 27 kwietnia m.in. na oficjalnej stronie wydarzenia pojawiło się oświadczenie organizatorów w tej sprawie. Podano również nową datę festiwalu. Pol'and'Rock Festival to kolejna impreza, która została odwołana z powodu pandemii koronawirusa.

Kochani! Znacie nas i wiecie, że łatwo się nie poddajemy. Żadne wichury, żadne burze, żadne nagłe wiatry i trzęsienia ziemi nie odbiorą nam energii, z jaką tworzymy Najpiękniejszy Festiwal Świata. Niestety, chwilowo pokonał nas wirus. Nie tylko nas, bo rzucił na kolana cały świat. Niewidoczny gołym okiem, nie podnoszący głosu, niewidzialny, niczym się niewyróżniający, a zapędził nas w kozi róg. Nie tylko sieje strach, ale wielu z nas odbiera zdrowie i życie. Tu nie ma mocnych, to nie moment na zgrywanie bohaterstwa, to nie czas na wymyślanie sztuczek. My w Fundacji po prostu z pokorą pochyliliśmy głowy, zakasaliśmy rękawy i kiedy tylko wirus do nas przywędrował, wzięliśmy się do pomocy, na jaką jest nas stać. Powiedzieliśmy sobie - wygramy i wszyscy razem pójdziemy na spacer! Trzymamy się tego zdania bardzo mocno. Wierzymy bardzo, że na ten spacer będziemy mogli się udać, ale także, będąc realistami i przede wszystkim ludźmi odpowiedzialnymi - wiemy już dzisiaj, że ten spacer nie odbędzie się w tym roku na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. W Kostrzynie nad Odrą spotkamy się dopiero za rok, a więc w dniach 29-31 lipca 2021 (…) – czytamy na stronie polandrockfestival.

Przypomnijmy, że w 2020 roku Pol'and'Rock Festival (dawniej Przystanek Woodstock) miał odbyć się w dniach 30 lipca-1 sierpnia na Parkingu na Pol'and'Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą. Gwiazdami imprezy mieli być m.in.: Organek, Pidżama Porno, Dropkick Murphys, Jinjer i Raz Dwa Trzy.

Koronawirus: odwołane imprezy w Polsce i na świecie >> 

Najpiękniejsza Domówka Świata – data, miejsce.

Pol'and'Rock Festival 2020 nie odbędzie się według planu, jednak organizatorzy festiwalu przygotowali dla fanów inne wydarzenie. Jak czytamy w dalszej części oświadczenia, które pojawiło się na stronie polandrockfestival, w dniach 30 lipca-1 sierpnia odbędzie się internetowe spotkanie – Najpiękniejsza Domówka Świata. Możemy spodziewać się, że na wydarzeniu online pojawią się ci sami artyści, którzy mieli zagrać w Kostrzynie nad Odrą.

(…) Absolutnie nie chcemy Was w tych trzech dniach zostawić bez cudownej atmosfery naszego Festiwalu. Przecież jest to podziękowanie za Wasze zimowe wsparcie podczas Finału, jest to podziękowanie dla Was wszystkich za tworzenie społeczeństwa w pełni obywatelskiego i przepojonego wspaniałymi ideami. Dlatego w dniach 30 lipca-1 sierpnia zapraszamy Was na całe trzy dni festiwalowego grania! Stworzymy dla Was Najpiękniejszą Domówkę Świata - internetowe spotkanie pełne miłości, przyjaźni i muzyki, z masą festiwalowych gości i dźwięków. Mamy przecież tych przeżyć bardzo dużo w naszym archiwum, a i tegoroczni artyści na pewno będą chcieli przekazać Wam od siebie wiele gorących słów przyjaźni. W Waszych domach, a może na biwaku, jeśli takie będą mogły się odbywać, a może nad jeziorem czy na polanie, gdzie będziecie mogli odpalić swój komputer – wszędzie tam będziemy z Wami od rana do późnego wieczora. Szykujemy studio, szykujemy scenografię, szykujemy dźwięki, a cała nasza ekipa fundacyjna będzie do Waszej dyspozycji, aby rozmawiać, przekazywać sobie myśli, słuchać Waszych życzeń. I tutaj wirus może nam naskoczyć! Tu nas nie pokona. Tu będziemy my w atmosferze przyjaźni, miłości i muzyki. Poczujecie ten festiwal tak, jakbyście na nim byli. Wszyscy, którzy razem z nami go tworzyli, pomogą nam stworzyć go także w te wakacje. Bądźcie z przyjaciółmi, tak jak u nas, bądźcie ze swoimi rodzinami, z dziećmi - tak jak to lubimy. Znajdźcie dla siebie miłe miejsce na te 3 dni i oddajmy się wszyscy atmosferze Najpiękniejszego Festiwalu Świata Pol’and’Rock 2020. Tak, jak to było dawno, dawno temu w Lęborku – tegoroczne wydarzenie pod nazwą 26. Pol’and’Rock będzie miało swoją edycję! Jesteśmy dla Was w pełnej gotowości, mamy teraz 90 dni do Festiwalu i już zaczynamy pracę, aby stworzyć go tak, jakbyśmy wszyscy tego pragnęli (…). Niech więc finałem naszego wspólnego zaangażowania będzie 26-ty Pol’and’Rock Festival, którego wirtualne sceny będą tym razem grały na całym świecie. Jurek Owsiak & Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – czytamy.

Wybieraliście się na Pol’and’Rock Festival 2020?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️ Powiedzieliśmy sobie - wygramy i wszyscy razem pójdziemy na spacer! Trzymamy się tego zdania bardzo mocno. Wierzymy bardzo, że na ten spacer będziemy mogli się udać, ale także, będąc realistami i przede wszystkim ludźmi odpowiedzialnymi - wiemy już dzisiaj, że ten spacer nie odbędzie się w tym roku na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. W Kostrzynie nad Odrą spotkamy się dopiero za rok, a więc w dniach 29-31 lipca 2021. 🇬🇧 We believe that we will overcome the worst, yet we are realistic and, above all else, prioritising health and safety of our festival guests and performers. It is with heavy hearts that we have to cancel this year’s edition of Pol’and’Rock. We will meet again next year, on July 29th to 31st 2021 for three days of music, friendship, and peace in Kostrzyn nad Odrą which will go down in history as the 27th edition of Pol’and’Rock Festival. 📷 @oladrutkowska ———— #polandrockfestival #fun #peace #music #festival #photography #love #freedom #friends #people #poland #instadaily #photooftheday #love #beautiful #nofilter #polska #style #rock #dance #festivalseason #goodvibes #festivals #style #styleinspo #nofilter #inspiration #family #polandrock2020

Post udostępniony przez Pol'and'Rock Festival (@polandrockfestival)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.