News

Pol'and'Rock Festival wyprowadza się z Kostrzyna. Gdzie teraz zagra festiwal Jurka Owsiaka?

Pol'and'Rock Festival wyprowadza się z Kostrzyna. Gdzie teraz zagra festiwal Jurka Owsiaka?

Fot. Instagram.com/polandrockfestival

Pol’and’Rock Festival wyprowadza się z Kostrzyna nad Odrą. Gdzie zagra festiwal Jurka Owsiaka?

Dawid Podsiadło: koncerty 2021. Nowe daty ogłoszone >>

Od 16 lat Pol’and’Rock Festival odbywał się w Kostrzynie nad Odrą. Wyjątkiem była zeszłoroczna edycja imprezy – wtedy, z powodu ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa, wydarzenie zorganizowano online.

Pol’and’Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock) jest organizowany w Polsce od 1995 roku przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do udziału w Najpiękniejszym Festiwalu Świata są zapraszani także zagraniczni artyści.

Pol’and’Rock Festival – nowa lokalizacja

Niedawno na Facebooku Jurek Owsiak ogłosił, że 27. Pol’and’Rock Festival odbędzie się na lotnisku wojskowym w miejscowości Makowice niedaleko Płot (województwo zachodniopomorskie).

Zmiana lokalizacji jest związana z konieczność innego podejścia do organizacji festiwali w czasie pandemii koronawirusa. 

(…) Najpiękniejszy Festiwal Świata (…) będzie inny, będzie atmosferyczny. Niestety, nie każdy będzie mógł do nas przyjechać. (…) Teraz ustalamy zasady, na jakich Was zaprosimy w to miejsce. Jeździliśmy po całej Polsce, szukaliśmy miejsc i znaleźliśmy. (…) Nawet jeśli będziecie nas oglądali na drugiej półkuli to poczujecie ten klimat Najpiękniejszego Festiwalu Świata – zapowiedział Jurek Owsiak.

Obostrzenia po 26.04. 11 województw z mniejszymi zakazami >>

Pol’and’Rock Festival – daty 

27. Pol’and’Rock Festival zaplanowano na 29, 30 i 31 lipca 2021 roku. Festiwal przyjmie formę hybrydową - dostępny będzie zarówno dla ograniczonej grupy publiki obecnej na miejscu, jak i dla widzów śledzących jego przebieg w internecie.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.