Reklama
placeholder
News

Dawid Podsiadło: koncerty 2021. Nowe daty ogłoszone

Dawid Podsiadło: koncerty 2021. Nowe daty ogłoszone

Fot. YouTube.com/Dawid Podsiadło

Reklama
Reklama
placeholder

Ogłoszono nowe daty koncertów Dawida Podsiadło. W czerwcu 2021 roku wokalista miał wystąpić na polskich stadionach.

Natalia Szroeder i Ralph Kaminski W DUECIE! Zobaczcie teledysk do piosenki PRZYPŁYWY [WIDEO] >> 

Po ogromnym sukcesie wspólnego koncertu z Taco Hemingwayem na PGE Narodowym, Dawid Podsiadło zapowiedział, że zagra też na innych stadionach. Za dwa miesiące miał zagrać w Gdańsku, Wrocławiu i Chorzowie.

Dawid Podsiadło – koncerty przełożone. Oświadczenie

Koncerty Dawida Podsiadło musiały zostać ponownie przeniesione na inny termin z powodu sytuacji epidemicznej. 21 kwietnia na Facebooku artysty pojawiło się oświadczenie.

Koncertowi Przyjaciele, jak wszyscy organizatorzy koncertów na świecie, rok temu znaleźliśmy się w trudnej i niemożliwej do przewidzenia sytuacji, w której musieliśmy przełożyć wszystkie zaplanowane przez nas wydarzenia. Tak było również z koncertami stadionowymi Dawida Podsiadło (moimi), które przenieśliśmy na czerwiec 2021 z wiarą, że tak odległy termin pozwoli nam bez przeszkód zrealizować te plany. Dziś już wiemy, że czerwiec nie jest realnym terminem, w którym będziemy w stanie zorganizować nasze imprezy. W związku z tym musimy przełożyć koncerty Dawida Podsiadło (moje) na nowe, wrześniowe terminy.

Na szczęście widzimy bardzo realną szansę na powrót do organizacji wydarzeń z publicznością jeszcze w tym roku, (…) płyną do nas optymistyczne sygnały z wielu miejsc w Europie o zaplanowanych na wakacje dużych plenerowych koncertach. Głęboko wierzymy, że pozytywne prognozy się sprawdzą i te kilka miesięcy da znaczącą i wymierną poprawę sytuacji w stopniu, który umożliwi nam bezpieczną organizację naszych koncertów. Zdajemy sobie sprawę jak trudna także dla Was jest obecna sytuacja i miniony, pełen trudnych doświadczeń, rok. Dlatego tym bardziej dziękujemy, że jesteście z nami i że zdecydowaliście się cierpliwie poczekać na spotkanie, które mieliśmy odbyć już prawie rok temu. (…) – czytamy dalej.

Matylda – Dawid Podsiadło zdradził kim jest bohaterka jego przeboju >>

Dawid Podsiadło poprosił fanów, żeby zachowali kupione bilety na wrześniowe koncerty. Przygotował też coś specjalnego – pokazał niepublikowane wykonanie utworu No zarejestrowane podczas koncertu na PGE Narodowym w 2019 roku.

Dawid Podsiadło – koncerty na stadionach 2021: nowe daty

  • Gdańsk - 4.09.2021, Stadion Gdańsk (przeniesiony z 13.06.2020, 5.06.2021),
  • Wrocław - 18.09.2021, Stadion Wrocław (przeniesiony z 20.06.2020, 19.06.2021),
  • Chorzów - 25.09.2021, Stadion Śląski (przeniesiony z 7.06.2020, 12.06.2021).

Na stronie ebilet.pl bilety na koncerty Dawida Podsiadło są tymczasowo niedostępne.

Macie swoją wejściówkę?

 

Koncertowi Przyjaciele, jak wszyscy organizatorzy koncertów na świecie, rok temu znaleźliśmy się w trudnej i...

Opublikowany przez Dawid Podsiadło Środa, 21 kwietnia 2021

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama