Reklama
placeholder
News

Polka, która podaje się za Madeleine McCann, wyjechała z kraju. Dlaczego?

Polka, która podaje się za Madeleine McCann, wyjechała z kraju. Dlaczego?

fot. instagram.com/persianmedium

Reklama
Reklama
placeholder

Julia Faustyna, która uważa, że może być zaginioną dawno temu Madeleine McCann, zwróciła na siebie uwagę całego kraju. Jak się okazało, opuściła granice Polski i udała się do Stanów Zjednoczonych. Jak do tego doszło?

Polka jest zaginioną Madeleine McCann? Rodzina chce testu DNA >>

Polska Madeleine McCann i jasnowidzka

Historia Julii przykuła uwagę mediów. Dziewczyna twierdziła, że nie ma zdjęć z pierwszych lat życia, a jej rodzina ukrywa przed nią pewne rzeczy. Opowiedziała także o przypadkach molestowania przez obcokrajowca, za zgodą jej matki. Wkrótce historia została podważona przez rodzinę dziewczyny – w oświadczeniu wyjaśnili oni, że Justyna ma problemy natury psychicznej i próbuje zwrócić na siebie uwagę mediów.

Madeleine McCann: rodzina Polki, która twierdzi, że może być zaginioną, wydała oświadczenie. 'Zawsze chciała być popularna' >>

Mimo to wiele osób wierzy w wersję dziewczyny. Do Polski przyjechała Fia Johansson, detektyw i medium ze Stanów Zjednoczonych, znana na Instagramie jako perskie medium @persianmedium. Na profilu kobiety znajdziemy wiele postów dotyczących Julii.

Julia Faustyna wyjechała do USA

Fia Johansson w rozmowie z The Sun powiedziała:
Po spędzeniu czasu z Julią i zbadaniu tej sprawy nie sądzę, by kłamała lub zmyślała dla popularności, wszystko, co mówi, wydaje się być prawdziwe. Mówiła m.in., że była maltretowana jako dziecko i znaleźliśmy w sądzie dowody na to, że rzeczywiście tak było w latach 2011-2012. Poprosiliśmy jej rodzinę o test DNA, ale jej matka zablokowała ją i nie chciała nawet odbierać naszych telefonów.

Cara Delevingne udzieliła pierwszego wywiadu od czasu pójścia na odwyk. ''Skończyłabym martwa'' >>

Na tym jednak nie koniec, okazuje się bowiem, że polska Madeleine McCann dostaje wiele gróźb. Detektyw na swoim profilu na Instagramie napisała:
Nadużycia, groźby i jad rozpowszechniane przez niektórych ludzi są oburzające, okrutne i niepotrzebne.

To przyczyniło się do podjęcia decyzji o zabraniu Julii do Stanów Zjednoczonych. Na profilu Fii widzimy nagranie z Julią na tylnym siedzeniu i podpisem:

Me and Julia ❤️ she is Safe, she is secure, and she is happy ❤️❤️ Stay tuned. We love you all ❤️❤️ Thanks for the fantastic Support and a lot of kindness ❤️❤️❤️❤️

(ang. Ja i Julia. Ona jest bezpieczna i szczęśliwa. Czekajcie na dalsze informacje. Kochamy Was wszystkich. Dzięki za fantastyczne wsparcie i dużo dobroci)

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama