News

Polka zaśpiewa na Oscarach!

Polka zaśpiewa na Oscarach!

fot. pxhere.com

Polka zaśpiewa na Oscarach! Kasia Łaska poinformowała o tym na swoim profilu na Instagramie. Zobaczcie co wiemy więcej!

Kasia Łaska - kim jest?

Kasia Łaska jest piosenkarką, aktorką musicalową i dubbingową.

Współpracowała z warszawskim Teatrem Muzycznym Roma. W 2012 roku pojawiła się na albumie Jona Lorda, byłego członka Deep Purple, pod tytyułem Concerto for Group and Ochestra, który został nagrant w legenarnym Abbey Road Studio w Londynie.

Justin Bieber na zdjęciu z dzieciństwa. Już wtedy wyglądał jak gwiazda >>

Jako aktorka dubbingowa użyczyła głosu wielu postaciom z seriali i filmów animowanych, w tym zaśpiewała piosenkę Mam tę moc jako Elsa z Krainy Lody (2013).

Kasia Łaska - Oscary 2020

Kasia Łaska poinformowała na swoim profilu na Instagramie, że wystąpi podczas gali wręczenia Oscarów 2020.

ORCARY @theacademy 
długo musiałam czekać na chwilę, w której będę mogła powiedzieć Wam, że ZAŚPIEWAM NA OSCARACH!  Teraz kiedy to czytacie jestem już w Los Angeles w wirze przygotowań. Tu gdzie spełniają się marzenia.  Trudno mi to pojąć bo przecież takie rzeczy zdarzają się tylko w snach! 
Okazuje się, że nie ma na tym świecie nieosiagalnych, zbyt odległych marzeń, takich na które nie zasługujemy! Jeśli tylko ciężko pracuje się na swój sukces to ktoś w końcu to doceni!
Proszę Was o jedno... NIE PRZESTAWAJCIE wierzyć w siebie!
Sami najlepiej wiecie, którą wybrać z dróg! Słuchajcie co serce Wam podpowiada! 
Dziękuję @disney_polska za pomoc, ogromne wyróżnienie i przede wszystkim za zaufanie! [...] - 
napisała.

Kasia Łaska zaśpiewa piosenkę Into the unknown z Idianą Menzel i kilkoma wybranymi aktorkami z innych krajów śpiewającymi jako Elsa w Krainie Lodu.

Dlaczego Ronnie Ferrari odwołuje koncerty? Jest oświadczenie >>

Będziecie oglądać Oscary? :)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ORCARY @theacademy długo musiałam czekać na chwilę, w której będę mogła powiedzieć Wam, że ZAŚPIEWAM NA OSCARACH! Teraz kiedy to czytacie jestem już w Los Angeles w wirze przygotowań. Tu gdzie spełniają się marzenia. Trudno mi to pojąć bo przecież takie rzeczy zdarzają się tylko w snach! Okazuje się, że nie ma na tym świecie nieosiagalnych, zbyt odległych marzeń, takich na które nie zasługujemy! Jeśli tylko ciężko pracuje się na swój sukces to ktoś w końcu to doceni! Proszę Was o jedno... NIE PRZESTAWAJCIE wierzyć w siebie! Sami najlepiej wiecie, którą wybrać z dróg! Słuchajcie co serce Wam podpowiada! Dziękuję @disney_polska za pomoc, ogromne wyróżnienie i przede wszystkim za zaufanie! Dla ciekawskich, będę miała na sobie cudowną biżuterię @swarovski oraz najpiękniejszą suknię na scenę od @paprockibrzozowski , dzięki nim będę się czuła jak najprawdziwsza księżniczka! Już na samych przymiarkach sprawili, że czułam się wyjątkowo! Pięknie dziękuję! ❤️ Dziękuję mojemy trenerowi wokalnemu za wsparcie i ponadprogramowe lekcje @krzywojciechowski A Was, którzy jesteście ze mną mimo, że nie mam pięknych strojów na codzień, makeupów i fryzur od samego poranka, pięknych zdjęć i uśmiechu 24/7 zapraszam przed telewizory w Oscarową noc!!! Nie mogę uwierzyć, że to NAPISAŁAM! 🤪 Aaaaaaaaaaaa! Obiecuję wszystko Wam opowiedzieć trochę tutaj, trochę na @mybroadway, ale teraz muszę się skupić na tym wydarzeniu i czerpać garściami! Trzymajcie kciuki!!! Kasia. P.s. Teraz refren utworu Elsy z filmu #krainalodu2 nabiera innego znaczenia, nie uważacie? CHCĘ UWIERZYĆ SNOOOOOOM! #chcęuwierzćsnom #krainalodu #krainalodu2 #elsa #frozen #polishelsa #ogłoszenie #alenews #podróżżycia #oscary #musica #film #elsaspower

Post udostępniony przez Katarzyna Łaska (@kasia_laska)

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj