News

Dlaczego Ronnie Ferrari odwołuje koncerty? Jest oświadczenie

Dlaczego Ronnie Ferrari odwołuje koncerty? Jest oświadczenie

Fot. Instagram.com/_ronnieferrari

Dlaczego Ronnie Ferrari odwołuje koncerty? Autor hitu Ona By Tak Chciała wydał oświadczenie, w którym wyjaśnia swoją decyzję.

Dawid Kwiatkowski śpiewa ONA BY TAK CHCIAŁA! [WIDEO] >> 

Ronnie Ferrari odwołał koncerty - oświadczenie 

Dzięki kawałkowi Ona By Tak Chciała Ronnie Ferrari stał się gwiazdą. 20-letni wokalista szykuje się do wydania debiutanckiej płyty (która ma pojawić się już w marcu 2020 roku) i bardzo dużo koncertuje.

Niestety, 3 lutego 2020 roku Ronnie Ferrari opublikował oświadczenie, w którym informuje fanów, że przekłada wszystkie występy zaplanowane na luty. Powodem jego decyzji są problemy ze zdrowiem. Ferrari nie zdradził jednak co dokładnie mu dolega ani kiedy dokładnie odbędą się przełożone koncerty.

Ronnie Ferrari: kim jest autor hitu ONA BY TAK CHCIAŁA? >> 

(…) Ostatnie miesiące są dużym wyzwaniem zarówno dla mnie, jak i mojego zdrowia. Stale walczę z nowymi kawałkami i płytą, którą planuję dla Was wypuścić już niedługo. Niestety, moje zdrowie i organizm nie podzielają mojego zdania co do trybu, w jakim obecnie żyję. Wybaczcie, ale czas na głęboki oddech. Choć bardzo nie chcę, jestem zmuszony do przełożenia (nie odwołania) moich koncertów w lutym. Wszystko ze względów zdrowotnych. Chcę wrócić do Was w pełni zaangażowany i szczęśliwy jak najszybciej! Przed nami plenery, zapowiada się pracowity rok i nie tylko! – napisał.

Trzymamy kciuki za zdrowie Ronniego! 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Razem robimy Tibie

Post udostępniony przez Ronnie Ferrari (@_ronnieferrari)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ronnie Ferrari (@_ronnieferrari)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj