Reklama
placeholder
News

To koniec Popka? Tak przeprasza za skandaliczne zachowanie wobec psów

To koniec Popka? Tak przeprasza za skandaliczne zachowanie wobec psów

fot. Instagram: @popek_oficjalnie

Reklama
Reklama
placeholder

Popek zszkokował internautów skandalicznym zachowaniem wobec psów. Przez nagranie opublikowane przez rapera odwrócili się nawet jego dotychczasowi fani.

Ostatnie zachowanie Popka streamowane w internecie było tak mocno poniżej jakiegokolwiek poziomu, że nie będziemy go opisywać. Choć patocelebryta i raper od zawsze był kontrowersyjny, 28 stycznia 2024 roku w sieci pojawiło się tak oburzające nagranie z udziałem dwóch owczarków niemieckich, że nawet jego najwięksi fani przestali bronić jego zachowania. Internauci wróżą raperowi koniec kariery i chcą, aby ten poniósł konsekwencje za swoje czyny. Nagranie wywołało tak wielką burzę, że zniknięcie z przestrzeni medialnej byłoby zapewne najlepszym ruchem, jaki teraz mógłby wykonać raper znany z utworów takich jak WodospadyBraci się nie traci czy Jestem królem.

Popek wyrzucony z federacji GROMDA. W tle proces sądowy >>

Popek przeprasza za skandaliczne nagranie z udziałem psów

O skandalicznym nagraniu Popka, które szybko zniknęło z jego InstaStory, jako pierwszy zaalarmował Alan "Psychotrop" Gruchała. Nie rozpowszechnił jednak wideo ze względu na to, że za upublicznianie tego typu treści mogłaby spotkać go kara. Sam Popek najwyraźniej zrozumiał, że przekroczył granicę. Raper podzielił się w mediach społecznościowych nagraniem, na którym uznał, że "przesadził" i przeprosił internautów:

Siemanko chciałem się odnieść do najgłupszego filmiku, jaki nagrałem w mojej karierze i patrząc na to trzeźwym okiem, nie jestem z tego dumny. Prawda jest taka, że mam na***ane w głowie po narkotykach, po alkoholu. Powiem po prostu, jak było. Po***ało mi się w głowie. Chciałem zrobić sobie żarcik, z którego nie jestem dumny. Nie ru***łem żadnych owczarków. Nie sr**em prostytutce do ryja. No ch***wo na maksa nie, ale... no na***ałem. Przepraszam. To nie było śmieszne.

Pudzianowski nawiązuje do afery z Popkiem. Zapozował z owczarkami >>

Większośc internautów nie przyjmuje jednak "tłumaczenia" Popka i wróży mu rychły koniec jakiejkolwiek kariery:

Niestety ostatnio za tobą stanęłam. Pozdrowienia do więzienia. Takich rzeczy się nie wybacza. Zoofilia jest karalna. Mam nadzieję, że wyrok będzie solidny. Pozdrawiam.

Potwór, nie człowiek. 

Krzywda zwierząt TO NIE SA ŻARTY do cholery, nie ma żadnego uzasadnienia na to co zrobiłeś i obyś za to odpowiedział.

 Osiągnąłeś dno dna.

Jesteś obrzydliwym zwryrolem. Mam nadzieję, że poniesiesz karę!!!!! Przepraszam nie wystarczy!!!! Narkotyki i alkohol nie tłumaczą zoofilskiego zachowania !!!!! 

Paweł , zawsze Cię broniłam 😢 ale po tym co zobaczyłam nie ma już do Ciebie szacunku jako człowieka, jesteś wynaturzeniem , jesteś obrzydliwy 🤮 i nic Cię nie tłumaczy.

Przeprosiny Popka znajdziecie poniżej: 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama