Reklama
placeholder
News

Pink: poród na koncercie! Szokujące zdarzenie

Pink: poród na koncercie! Szokujące zdarzenie

Fot. Instagram.com/Pink

Reklama
Reklama
placeholder

Poród na koncercie Pink! W czasie show artystki jedna z fanek urodziła córkę i nadała jej naprawdę piękne imię. ;-) 

Robert Pattinson nowym Jamesem Bondem?! „Jest idealny do tej roli” >> 

25 czerwca 2019 roku Pink grała koncert w Anfield Stadium w Liverpoolu. Artystka wystąpiła w ramach trasy koncertowej, która promuje jej album Beautiful Trauma z 2017 roku. W czasie show doszło do niezwykłego zdarzenia. W czasie koncertu Pink jedna z fanek urodziła dziecko.

Lady Gaga jest w ciąży z Bradleyem Cooperem?! Szokujące doniesienia >>

Jak podają zagraniczne media, 32-letnia Denise Jones zaczęła rodzić już na początku koncertu swojej idolki. Kiedy tylko Pink zaczęła śpiewać swój hit Get the Party Started, maluch poczuł, że to odpowiedni moment, żeby pojawić się na świecie i zaczęła się akcja porodowa. ;-) 

Według źródeł poród był już w tak zaawansowanym stadium, że Denise Jones po prostu musiała urodzić na stadionie. Poród odebrali John Matthews i Dani Berg, lekarze, którzy w dniu koncertu czuwali nad zdrowiem publiczności.

Ariana Grande, Miley Cyrus i Lana Del Rey razem! To będzie hit >> 

Denise Jones urodziła zdrową córeczkę. Młoda mama na początku planowała nazwać swoją córkę Dolly Louise, ostatecznie dała jej jednak na imię Dolly Pink – na cześć wokalistki, na której koncercie przyszła na świat.

Jaka piosenka była popularna w dniu twoich urodzin? Sprawdź! >>

Informacją o narodzinach na koncercie podzieliła się też oczywiście sama Pink na swoim oficjalnym Instagramie. Gwiazda wrzuciła screen z artykułem na ten temat i podpisała go: Dolly Pink chciała zacząć imprezę.

Tego koncertu na pewno Pink długo nie zapomni! ;-) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama