Reklama
placeholder
News

Robert Pattinson nowym Jamesem Bondem?! „Jest idealny do tej roli”

Robert Pattinson nowym Jamesem Bondem?! „Jest idealny do tej roli”

Fot. Instagram.com/robertpattinson007

Reklama
Reklama
placeholder

Robert Pattinson będzie nowym Jamesem Bondem?! Podobno aktor jest wręcz stworzony do roli Agenta 007. Sprawdzi się? 

Ariana Grande, Miley Cyrus i Lana Del Rey razem!To będzie hit >> 

Robert Pattinson zagra Jamesa Bonda?

Daniel Craig wcielał się w postać Jamesa Bonda od 2006 roku. Do tej pory aktor wystąpił w 4 filmach o agencie – Casino Royale, Quantum of Solace, Skyfall i Spectre. Craig pracuje jeszcze nad kolejną, już dwudziestą piątą, częścią przygód o Bondzie. Wiadomo jednak, że Brytyjczyk wcieli się w główną postać po raz ostatni.

Lady Gaga jest w ciąży z Bradleyem Cooperem?! Szokujące doniesienia >> 

Kiedy tylko pojawiły się informacje, że Daniel Craig nie będzie już agentem pracującym w służbie Jej Królewskiej Mości, natychmiast zaczęto spekulować, kto go zastąpi. W jednym z wywiadów Daniel Craig przyznał, że w roli swojego zastępcy widziałby Afroamerykanina, a nawet… kobietę.

Dawid Kwiatkowski ma dziewczynę? Pokazał urocze zdjęcia >> 

Niedawno głos w sprawie nowego Bonda zabrał też Danny Boley. Reżyser pracował nad filmami o Agencie 007, jednak w 2018 roku zrezygnował z udziału w  produkcji. Powodem miały być „różnice w poglądach na temat pracy przy powstającej części”.

Justin Bieber blokuje biznes Hailey! Dlaczego? >> 

Boley twierdzi, że świetnym kandydatem do Roli Jamesa Bonda byłby… Robert Pattinson! Filmowiec powiedział w jednym z wywiadów, że widział aktora, znanego chociażby z roli Edwarda w serii Zmierzch, w jednej z produkcji science fiction. Kiedy Danny Boley oglądał Pattisona na ekranie, miał dojść do wniosku, że aktor bardzo dojrzał i byłby idealny do roli Bonda. Dodatkowym atutem Roberta Pattinsona ma być też jego wiek. Aktor ma już 33 lata, a według Boleya to najlepszy czas na granie Jamesa Bonda.

Czy Robert Pattinson zagra Agenta 007? Przekonamy się za jakiś czas. ;-)

Chcielibyście go zobaczyć w tej roli?

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama