News

Post Malone miał wypadek na koncercie. Jak się czuje?

Post Malone miał wypadek na koncercie. Jak się czuje?

fot. materiały prasowe/universalmusic.pl

Post Malone  musiał przerwać koncert w Enterprise Center w Saint Louis. Otrzymał pomoc medyczną. Co się stało i jak czuje się raper?

Doda wygrała z Polską w Europejskim Trybunale. Dostanie duże zadośćuczynienie >>

Post Malone – koncert. Upadł na scenie

Do zdarzenia doszło podczas sobotniego występu Post Malone’a, 17 września 2022 roku.

W pewnym momencie artysta miał wpaść w otwór przeznaczony do opuszczania gitary. Według relacji, natychmiast udzielono mu pomocy. Post Malone wstał po około 10 minutach, przerwał koncert, a po powrocie na scenę wiele razy przepraszał za incydent.

Na jego twarzy widać było, jak bardzo cierpi. Chwilę wcześniej przez otwór została opuszczona gitara i obsługa widocznie nie zdążyła zasunąć za nią podłogi – cytuje słowa obecnej na koncercie Tany Cantrell dla CNN TVN24.

Ricky Martin pozywa siostrzeńca. Chce 20 milionów dolarów >>

Dzień później menadżer Post Malone’a opublikował post na Instagramie.

Dziękuję wszystkim za życzenia! @postmalonenie, dzięki Bogu, ostatniej nocy nie złamał 3 żeber. Po koncercie zrobiliśmy zdjęcia rentgenowskie w szpitalu i okazało się, że żebra są stłuczone. W wielkim stylu Posty, kochający swoich fanów, skończył występ. Naprawdę nie znam drugiego takiego artysty jak on. (…) Wiemy, że obudził się z bólem – napisał Dre London.

Post Malone też zabrał głos. 27-letni gwiazdor dodał wideo, na którym podziękował fanom i przekazał, że „wszystko jest w porządku”. Kolejne planowane występy amerykańskiego muzyka mają się odbyć zgodnie z planem.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.