Reklama
placeholder
News

Super Bowl 2024: Post Malone również zaśpiewa na halftime show. Wyznał, że jest zestresowany

Super Bowl 2024: Post Malone również zaśpiewa na halftime show. Wyznał, że jest zestresowany

fot. instagram.com/postmalone/ fot. Twitter/ Post Malone/

Reklama
Reklama
placeholder

Super Bowl 2024 zbliża się wielkimi krokami, czego nie da się nie zauważyć. W sieci pojawia się coraz więcej informacji na ten temat oraz zabawnych reklam z udziałem gwiazd kina, które będą wyemitowanie podczas wydarzenia. Tego dnia na scenie wystąpi kilku popularnych artystów, w tym sam Post Malone. Raper wyznał niedawno, jakie emocje mu towarzyszą przed wielkim show. 

Super Bowl 2024: występ Ushera z nowym zwiastunem. Pojawili się w nim między innymi J Balvin, Jungkook i LeBron James >>

Super Bowl 2024: Post Malone stresuje się swoim występem

11 lutego 2024 roku Post Malone zaśpiewa podczas Super Bowl słynny utwór America the Beautiful, który jest amerykańską pieśnią patriotyczną. Raper zdradził, czego będzie można spodziewać się podczas jego nadchodzącego występu przedmeczowego. W rozmowie z Nadeską Alexis z Apple Music wyznał, że jest jednocześnie "zestresowany" i podekscytowany. Dodał, że da z siebie na scenie dosłownie wszystko. Przytoczył też radę swojego ojca, której jak najbardziej zamierza posłuchać. Jak ona brzmi?

Jestem podekscytowany. To po prostu świetna zabawa i niesamowite przeżycie móc wyjść tam i zaśpiewać piosenkę, którą tak wielu pięknych artystów śpiewało już wcześniej na tej scenie.

Po prostu dam z siebie wszystko, naprawdę. Mój tata mawiał: "Nigdy nie uszczęśliwisz wszystkich, więc bądź po prostu najlepszy we wszystkim, co robisz."

Chris Pratt jako Mr. Pringle w nowej reklamie na Super Bowl 2024. Podobny? >>

W ramach nadchodzącego meczu futbolu amerykańskiego wystąpi nie tylko Post Malone, ale także Usher, Reba McEntire oraz Andra Day. Wcześniej na tej liście znajdował się też Tiësto, jednak - jak poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych - z powodu nieoczekiwanej sytuacji rodzinnej nie jest w stanie uczestniczyć w wydarzeniu.

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama