News

Primark – będą kolejne sklepy w Polsce. Gdzie i kiedy otwarcie?

Primark – będą kolejne sklepy w Polsce. Gdzie i kiedy otwarcie?

Fot. Wikimedia Commons/Kolforn

Będą kolejne sklepy Primark w Polsce. Gdzie i kiedy otwarcie nowych punktów irlandzkiej sieciówki? Są daty.

Będzie banknot 1000 złotych? >>

Primark działa na światowym rynku od 1969 roku. Marka, która sprzedaje ubrania, akcesoria oraz wyposażenie domu w niskich cenach, ma sklepy w kilkunastu krajach, m.in. Włoszech, Wielkiej Brytaniii, Belgii, Francji, Hiszpanii, Niemczech, a od niedawna także w Polsce. Primark w warszawskiej Galerii Młociny został otwarty w sierpniu 2020 roku.

Primark - nowe sklepy w Poznaniu i Katowicach

Primark planuje rozszerzyć działalność na polskim rynku. Jeszcze w 2021 roku, w centrum handlowym Posnania (Poznań), ma ruszyć drugi sklep. Jak informuje businessinsider, w związku z tym firma prowadzi obecnie rekrutację na różne stanowiska.

Niedawno Primark ogłosił, że otworzy w naszym kraju też trzeci sklep, tym razem w Katowicach.

Z wielką przyjemnością informujemy o kolejnej lokalizacji sklepu Primark w Polsce, w ramach dalszego rozwoju firmy w Europie Środkowo-Wschodniej. Rozwój galerii handlowej Silesia City Center zapewnił nam możliwość zlokalizowania sklepu w samym centrum Katowic – cytuje wypowiedź przedstawiciela Primarka m.in. na Polskę, Macieja Podwojskiego, money.pl.

Podaje się, że sklep Primark w Katowicach zajmie ponad 3 600 metrów kwadratowych powierzchni handlowej. W jego ofercie znajdzie się moda damska, męska i dziecięca,  w tym obuwie, akcesoria, oraz bielizna, kosmetyki i wyposażenie domu. Będzie można kupić tam również produkty wykonane z materiałów organicznych, pochodzących ze zrównoważonych źródeł i recyklingu.

Znana sieciówka wycofuje się z Polski! Gdzie nie zrobimy już zakupów? >>  

Otwarcie Primarka w Katowicach planowane jest na 2023 rok.

Robicie zakupy w Primarku? 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.