News

Primark – nowe sklepy w Polsce. W jakich miastach?

Primark – nowe sklepy w Polsce. W jakich miastach?

Fot. Wikimedia Commons/Kolforn

Primark otwiera nowe sklepy w Polsce. W jakich miastach będzie można kupić produkty irlandzkiej sieciówki?

Baseny – od kiedy otwarte? Co z Suntago i Termy Bukovina? >>

Primark działa na światowym rynku od 1969 roku. Marka, która sprzedaje ubrania, akcesoria oraz wyposażenie domu w niskich cenach, ma sklepy w kilkunastu krajach, m.in. Włoszech, Wielkiej Brytaniii, Belgii, Francji, Hiszpanii, Niemczech oraz w Polsce.

Primark – sklepy w Polsce

W sierpniu 2020 roku, w Galerii Młociny w Warszawie, otwarto pierwszy sklep Primark w naszym kraju. Drugi sklep ruszył niedawno, bo na początku maja 2021 roku w galerii Posnania. Sprzedaż w Poznaniu mała rozpocząć się w marcu, jednak ze względu na zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa datę przesunięto.

Od jakiegoś czasu wiadomo, że kolejny sklep Primark w Polsce będzie znajdował się w Krakowie, w centrum handlowym Bonarka.

Na 3800 mkw. powierzchni handlowej rozłożonej na dwóch piętrach klienci będą mogli kupić asortyment Primark w przystępnych cenach, w tym ubrania z kolekcji zgodnych z najnowszymi sezonowymi trendami, dobra codziennego użytku, artykuły z oferty licencyjnej oraz rosnącą gamę produktów Primark wykonanych z materiałów zrównoważonych, organicznych oraz pochodzących z recyklingu pod marką Primark Cares – podają Wirtualne Media.

Primark w Krakowie przeprowadzi rekrutacje na różne stanowiska, w tym kierownicze i związane z visual merchandisingiem. Poszukiwani są też doradcy klienta, pracownicy magazynu oraz kas.

Mówi się, że krakowski Primark zostanie otwarty w 2022 lub 2023 roku.

Szczepienia dzieci w szkołach? Mają ruszyć po wakacjach >>

W tym samym czasie spodziewane jest rozpoczęcie działalności sklepu w Katowicach – w Silesia City Center.

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.