News

Primark w Polsce będzie później. Kiedy otwarcie sieciówki?

Primark w Polsce będzie później. Kiedy otwarcie sieciówki?

Fot. Wikimedia Commons/Kolforn

Primark w Polsce będzie później. Kiedy otwarcie sieciówki? Sprawdźcie od kiedy zrobicie w niej zakupy!

W 2019 roku czeka nas zima trzydziestolecia? >> 

Primark to irlandzka marka, która jest znana z tego, że sprzedaje ubrania, akcesoria oraz wyposażenie domu w niskich cenach. Firma działa na światowym rynku od 1969 roku. Sieć ma ponad 370 sklepów w Europie (m.in.: Włoszech, Niemczech, Francji i Holandii) oraz w Stanach Zjednoczonych. Od jakiegoś czasu wiadomo, że Primark planuje otworzyć swój sklep także w Polsce.

Pierwszy sklep Primark w naszym kraju miał zostać otwarty jesienią 2019 roku. W działającej od kilka miesięcy warszawskiej Galerii Młociny sieciówka wynajęła dwupoziomowy market o łącznej powierzchni 3660 metrów kwadratowych. Niestety otwarcie sklepu Primark w Polsce się opóźni.

Polski oddział znanej marki ciuchów ogłosił upadłość! Do kiedy działają sklepy? >> 

Portal Business Insider Polska podał, że Primark w Galerii Młociny ruszy w 2020 roku. Taką informację przekazała dziennikarzom przedstawicielka agencji PR-owej sieci – Magdalena Kabata. Nie podała jednak dokładnej daty.

Kabata powiedziała także, że Primark poszukuje pracowników do sklepu w stolicy. Sieciówka ma zatrudnić w sumie 250 osób – m.in. sprzedawców, kierowników sali sprzedaży, magazynierów oraz ludzi odpowiedzialnych za tzw. merchandising, czyli specjalistów od prezentowania produktów w sklepie.

Czekacie na Primark w Polsce?

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.