News

W 2019 roku czeka nas zima trzydziestolecia?

W 2019 roku czeka nas zima trzydziestolecia?

Fot. Pxhere.com

W 2019 roku czeka nas zima trzydziestolecia? Meteorolodzy ostrzegają, że w najbliższych miesiącach może być naprawdę zimno. Ile będzie stopni?

Chcesz przenieść się do Włoch? Zapłacą Ci za przeprowadzkę >> 

W 2019 roku będzie zima trzydziestolecia? 

Chociaż latem pogoda lubiła nas zaskakiwać, w czasie wakacji nie mogliśmy narzekać na brak słońca. Momentami temperatury w Polsce były tropikalne i przekraczały nawet 40 stopni Celsjusza. Dodajmy, że czerwiec 2019 został oficjalnie uznany za najgorętszy miesiąc w historii!

We wrześniu temperatury gwałtownie spadły, w dodatku jest deszczowo i wietrznie. Chociaż jesień jeszcze na dobre się nie zaczęła, meteorolodzy już ostrzegają, że w tym roku możemy się spodziewać zimy trzydziestolecia.

Roksana Węgiel w zagranicznym programie! >> 

Amerykańscy synoptycy z AccuWeather przewidują, że w 2019 roku większość Europy, w tym Polska, będzie musiała zmierzyć się z bardzo niskimi temperaturami. Zima trzydziestolecia ma być spowodowana mroźnym powietrzem, które dotrze znad Syberii.

Prognozy naukowców niepokoją przede wszystkim Brytyjczyków, którzy mroźne syberyjskie powietrze nazwali nawet "Bestią ze Wschodu". Źródła podają, że na Wyspach Brytyjskich temperatura powietrza może spaść nawet poniżej -14 stopni Celsjusza.

Polski oddział znanej marki ciuchów ogłosił upadłość!  >> 

Jaka zima będzie w Polsce? Mówi się, że nasz kraj podzieli się na dwie części – duże opady śniegu i bardzo niskie temperatury mają wystąpić przede wszystkim we wschodniej Polsce. Na zachodzie natomiast mają występować nawet dodatnie temperatury, ale nie obędzie się bez intensywnych opadów deszczu.

Myślicie, że rzeczywiście będzie aż tak zimno?

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.