News

Lord Kruszwil i Kamerzysta zawalczą w MMA! Kiedy walka?

Lord Kruszwil i Kamerzysta zawalczą w MMA! Kiedy walka?

fot. Instagram.com/kruszwil

Lord Kruszwil i Kamerzysta ogłoszeni zawodnikami Prime MMA. Ich walka wieczoru to pierwszy oficjalnie zapowiedziany pojedynek w nowej organizacji.

Mini Majk w HIGH League 2! To nie będzie jego debiut w oktagonie >> 

Prime MMA Show – Lord Kruszwil vs Kamerzysta. Karta walk 

Na tę walkę i debiut czekała cała Polska.

Jedna z najbardziej kontrowersyjnych i najpopularniejszych postaci polskiego internetu zawalczy w main event PRIME MMA: ZADYMA – czytamy na profilu na Instagramie @primemma.pl.

Lord Kruszwil mógł już sprawdzić się w innej federacji. Był zawodnikiem Fame MMA 5, a jego przeciwnikiem był Mini Majk. Marek Kruszel wygrał.  

Na Prime Show MMA mamy zobaczyć też m.in. Jasia Kapelę, Ziemowita Kossakowskiego, Jakuba „HeCmAn” Rygiela, Sebastiana „Ztrolowany” Nowaka, Dawida „Ambro” Ambroziaka i Adriana Ciosa.

Kamerzysta z nowym zarzutem, ale wyszedł na wolność. Na jakich zasadach? >> 

Prime MMA Show – kiedy?

Mówi się, że gala Prime MMA Show odbędzie się w lutym 2022 roku. Organizatorzy zapowiadają, że dokładną datę poznamy wkrótce.

Prime MMA Show – informacje

Możemy znaleźć informacje, że siedzibą Prime Show MMA jest Wrocław, a jej właścicielami są Tomasz Bezrąk i Bartosz Suba, związani z organizacją FEN.

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.