Reklama
placeholder
News

Przyjaciółka Neymara nie żyje. 29-letnia influencerka zmarła po zabiegu upiększającym

Przyjaciółka Neymara nie żyje. 29-letnia influencerka zmarła po zabiegu upiększającym

fot. instagram.com/luandradel/

Reklama
Reklama
placeholder

Przyjaciółka Neymara, Luana Andrade, zmarła dzień po zabiegu liposukcji w wieku zaledwie 29 lat. Piłkarz pożegnał kobietę krótkim wpisem na Instagramie. 

Neymar znów został ojcem. Zapozował do zdjęć z córką i partnerką, którą zdradzał w ciąży >>

Luana Andrade nie żyje. 29-latka zmarła po zabiegu

Luana Andrade była influencerką pochodzącą z Brazylii. W celu poddania się zabiegowi upiększenia ciała wybrała się do prywatnego szpitala w rodzinnym mieście São Paulo. Podczas przeprowadzania liposukcji doszło do zatrzymania pracy serca kobiety. Lekarzom udało się uratować 29-latkę, a następnie przewieziono ją na oddział intensywnej terapii. Po wykonaniu badań okazało się, że miała masywną zakrzepicę. Szybko podjęte leczenie nie przyniosło jednak oczekiwanych skutków, a Luana Andrade zmarła dzień później w godzinach porannych. 

Moje kondolencje dla całej rodziny. Niech Bóg przyjmie Luanę z otwartymi ramionami.

- napisał Neymar na swoim InstaStory.

Luana Andrade była tancerką, a także asystentką sceniczną Sunday Legal. Influencerka wzięła również udział w programie Power Couple Brasil 6. 29-latka systematycznie dzieliła się z fanami zdjęciami i filmikami ze swoich podróży i codziennego życia. Na instagramowym profilu jej konto obserwuje obecnie ponad 550 tysięcy użytkowników. 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama