News

Ola z Psycho Couple podaje partnerowi… swoje mleko. Przesada?

Ola z Psycho Couple podaje partnerowi… swoje mleko. Przesada?

fot. youtube.com/The Happy Family

Ola z Psycho Couple podała partnerowi swoje... mleko z piersi. To miał być żart, ale nie wyszedł. 

Ola i Kamil z Psycho Couple zdobyli rozpoznawalość na YouTubie po opublikowaniu poradnika o tym, jak poprawnie się całować. Potem internauci mogli oglądać m.in. filmy z zaręcznyn pary czy szczegółowy materiał z porodu Oli. Psycho Couple doczekali się córeczki, która ma na imię Lyra. Od tego postanowili zmienić nazwę swojego kanału na The Happy Family. 

Julia Wróblewska o swoim zdrowiu psychicznym. „Jest bardzo źle” >>

Ola z Psycho Couple podaje partnerowi swoje mleko

Na kanale The Happy Family pojawił się kolejny materiał, który zaszokował internautów. Tytuł filmu jest bardzo wymowany, bo brzmi Nalałam Mu mleka z piersi do kawy. OBRZYDLIWE. 

Oglądając wideo dowiadujemy się, że Ola postanowiła zrobić śmieszny żart Kamilowi i chce dolać do jego kawy mleko ze swojej piersi. Mężczyzna szybko zorientował się podczas wspólnego śniadania, że coś jest nie tak.

Co zrobiłaś z tą kawą? Dolałaś mi... mleka z piersi?! (...) Chyba żartujesz?! Dolałaś mi?! Ej, ale w sumie chciałem zawsze spróbować – stwierdził wyraźnie zadowolony.

Następnie Kamil przeszedł specjalny test i spróbował trzy rodzaje mleka – owsiane, krowie i ponownie z piersi Oli. Szybko uznał, że mleko jego partnerki jest smaczniejsze niż krowie.

Filip Gurłacz jako Harry Styles! Podobny? [WIDEO] >>

Też tak bawicie się w domu? :-)


Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.