News

Filip Gurłacz jako Harry Styles! Podobny? [WIDEO]

Filip Gurłacz jako Harry Styles! Podobny? [WIDEO]

Fot. Instagram.com/filipgurlacz_official/YouTube.com/Magazyn Gala

Filip Gurłacz jako Harry Styles śpiewa Adore You! Podobny do prawdziwego artysty? Zobaczcie wideo i dajcie znać co myślicie.

Marta Gałuszewska jako Sanah! Śpiewa wielki hit [WIDEO] >> 

10 października 2020 roku zobaczymy już ósmy odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Przypomnijmy, że show wróciło na antenę we wrześniu po tym jak w marcu zawieszono nagrania z powodu epidemii koronawirusa.

W każdej odsłonie Twoja Twarz Brzmi Znajomo uczestnicy wcielają się w największe polskie i zagraniczne gwiazdy muzyki. Najlepsza metamorfoza zostaje nagrodzona czekiem na 10 tysięcy złotych, a cała kwota trafia na wybrany cel charytatywny.

W 13 edycji muzycznego show zmagania zawodników ocenia jury w składzie: Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk.

Filip Gurłacz jako Harry Styles – Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Jedną z gwiazd, która rywalizuje o główną nagrodę w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 jest Filip Gurłacz. 30-latek miał już okazję sprawdzić się w rolach Andrzeja Donarskiego (Mr. Zoo), Eminema, Emilii Saneckiej z zespołu Daj To Głośniej, Justina Biebera, Agnieszki Chylińskiej, Avril Lavigne oraz Bruno Marsa.

Filip Gurłacz jako Justin Bieber! Śpiewa 'What Do You Mean?' [WIDEO] >> 

W najbliższym odcinku Filip Gurłacz pojawi się na scenie jako Harry Styles i zaśpiewa jego singiel Adore You z płyty Fine Line. Do internetu trafiła zapowiedź najnowszego występu aktora. Jak ocenią go jurorzy i inni uczestnicy? Przekonamy się w sobotę!

Filip Gurłacz – kto to? Role, filmy, seriale 

Filip Gurłacz w 2015 roku ukończył Wydział Sztuki Lalkarskiej Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Debiutował rolą w filmie Jana Komasy - Miasto 44. Pojawił się też w obsadzie ostatniej produkcji Andrzeja Wajdy – Powidoki.

Szerszej publiczności Filip Gurłacz jest znany z ról w serialach M Jak MiłośćWatahaZakochani Po UszyPierwsza MiłośćW Rytmie Serca oraz Echo Serca.

W 2016 roku Filip Gurłacz wziął ślub z aktorką Małgorzatą Patryn.

Udana metamorfoza? 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Work, work, work. @studiozetpl Dzięki za miły początek dnia ;) Pozdro

Post udostępniony przez Filip Gurłacz (@filipgurlacz_official)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To był dziwny dzień... Ale owocny :) #workhardplayhard A Wasz dzień jak? 😉

Post udostępniony przez Filip Gurłacz (@filipgurlacz_official)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Yep. New is comming. #orzełostatnipatrol #orporzel

Post udostępniony przez Filip Gurłacz (@filipgurlacz_official)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.