News

Qczaj ze specjalną rolą na koncercie Malumy. Co będzie robił?

Qczaj ze specjalną rolą na koncercie Malumy. Co będzie robił?

fot. Instagram.com/qczaj/maluma

Qczaj na pewno będzie na koncercie Malumy w Polsce. Jeśli przyjrzycie się plakatowi, który promuje wydarzenie, zobaczycie na nim napis: QCZAJFitness. O co chodzi?

Maluma w Polsce w 2022! W jakiej cenie bilety i od kiedy w sprzedaży? >> 

Maluma – koncert w Polsce 2022

Przypomnijmy, że Maluma zagra 26 lutego 2022 roku na krakowskiej Tauron Arenie. Występ odbędzie się w ramach światowej trasy koncertowej Papi Juancho.

Qczaj na koncercie Malumy w Krakowie

Jednym z patronów zbliżającego się show jest właśnie platforma QCZAJFitness. Z wpisów, które jakiś czas temu znalazły się w mediach społecznościowych i na stronie internetowej Daniela Kuczaja wynika, że będzie można z nim potańczyć salsę na koncercie Malumy w Krakowie.

Mówili: „Qczaj, kręcisz tą rzycią, kręcisz, aż w końcu coś wykręcisz”. Wykręciłem i to nie sam! 40 rzyci na #qczajcamp, inspired by Paulina Biernat i gorąca salsa w blasku zachodzącego słońca! Czy jest tu ktoś, kto tak jak ja kocha MALUMA BEJBI? W takim razie co powiecie na wspólne kręcenie na koncercie MALUMA – TAURON Arena Kraków w Polsce?! – czytamy.

Qczaj rozstał się z partnerem po 5 latach >> 

Maluma: koncert w Polsce 2022 – bilety

Bilety są dostępne na stronie internetowej qczaj.pl oraz na stronie internetowej organizatora koncertu. Ceny wejściówek zaczynają się od 219 złotych.

Wybieracie się na koncert Malumy? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez QCZAJ (@qczaj)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez QCZAJ (@qczaj)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.