Reklama
placeholder
News

Qczaj rozstał się z partnerem po 5 latach

Qczaj rozstał się z partnerem po 5 latach

fot. instagram.com/qczaj/

Reklama
Reklama
placeholder

Qczaj zakończył 5-letni związek. Trener ujawnił w jednym z ostatnich wywiadów, że nadal czuje coś do swojego byłego partnera. 

Qczaj - wstrząsające wyznanie i wzruszający coming out >> 

Na początku 2020 roku Daniel Kuczaj dokonał coming-outu. Jakiś czas później 34-latek udzielił wywiadu magazynowi VIVA!, w którym opowiedział o swoim partnerze.

Jest dla mnie ogromnym wsparciem. I stara się mnie zrozumieć. A moja miłość do niego nabiera siły wraz z doświadczeniami. I, co najważniejsze, przy nim mogę być sobą. (…) Był przy mnie cały czas. To ma dla mnie największą wartość. Jak ci tak o nim opowiadam, uświadamiam sobie, jak bardzo go kocham – mówił.

Qczaj rozstał się z partnerem

Jak się okazało, związek Qczaja to już przeszłość. Niedawno Daniel Kuczaj został zapytany w wywiadzie o randkowanie w internecie. Właśnie w sieci poznał ukochanego. Przy okazji odpowiedzi na pytanie, trener ujawnił, że jest singlem. 

(…) Rozstaliśmy się kilka miesięcy temu – powiedział Qczaj w rozmowie z dziennikarką portalu Jastrząb Post.

Shawn Mendes i Camila Cabello zerwali! Wydali oświadczenie >>

Daniel Kuczaj na razie nie planuje poznawać nikogo nowego. Jak przyznał, nadal czuje coś do byłego partnera, ale nie widzi szans powrotu, przynajmniej na razie.

Przede wszystkim, poza tym, że bardzo go kochałem i bardzo go kocham jako człowieka, to bardzo go po prostu lubiłem, też jako człowieka. Czasami jest tak, że w danym momencie życia po prostu nie jest nam po drodze, coś musimy przepracować, coś musi się wydarzyć, być może musimy jakąś lekcję też odbyć.

Qczaj dodał, że decyzja o rozstaniu była wspólna, ale to on powiedział ostatnie słowo.

Maluma zagra w filmie z J.Lo i Owenem Wilsonem. Co wiemy o Marry Me? >> 

Mam za sobą trudne dosyć miesiące teraz i czas, natomiast czasami trzeba powiedzieć to na głos. Bo ja jeszcze cały czas czułem, że do momentu, w którym tego nie powiem, jeszcze może to się nie dzieje, może da się to cofnąć, a na tę chwilę trzeba to przepracować, żeby się mogło coś zadziać – mówił serwisowi Jastrząb Post.

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama