News

Quebonafide już tak nie wygląda! Poznalibyście go?

Quebonafide już tak nie wygląda! Poznalibyście go?

fot. instagram.com/quebahombre

Quebonafide przeszedł dużą metamorfozę. Jeśli jesteście przyzwyczajeni do jego krótkich, często ufarbowanych włosów to jego najnowszy image może Was zdziwić.

Quebonafide zniknął z Instagrama we wrześniu 2018 roku po śmierci jego idola, rapera Mac Millera. Nie pokazuje więc się fanom tak często jak wcześniej.

Zbuku grozi Kamerzyście? Był pod jego domem! WIDEO >>

Okazuje się, że Quebonafide zapuścił bujne włosy! Postawił też na naturalny kolor kasztanowy i jest wręcz trudny do rozpoznania. Fani od razu zaczęli porównywać rapera do znanych osobistości takich jak… Fryderyk Chopin, Edward z filmu Zmierzch czy Marek Mostowiak z serialu M jak Miłość! ?

Myślicie, że dziewczynie Quebo, Natalii Szroeder, bardziej podoba się taki look ukochanego?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziękuję mieszkańcom Ciechanowa i okolic za wczorajszy koncert w moim rodzinnym mieście, oraz prezydentowi za bardzo ważne dla mnie wyróżnienie. Młode ramiona w pierwszych rzędach szybko opadały, ale popracujemy nad tym. ? Dziękuję również Łodzi i Wrocławiowi (!!) za wspaniałe przyjęcie na finiszu naszej trasy - Taconafide. Tej samej trasy, która pewnie za chwilę doprowadzi mnie do krótkiej scenicznej depresji, bo przez jakiś czas trudno będzie to przebić (ogromny szacunek dla Ciebie Filip). Niemniej jednak mam na to pewien plan, który sprawi mi i mam nadzieję Wam również trochę frajdy. Trzymajcie się i czekajcie cierpliwie moi drodzy milenialsi i Wy małe skrzaty co od rana czatujecie pod moim domem. Spróbuję zrobić tak żebyście podrastali razem ze mną. Super się z wami bawię, chociaż jestem trochę zmęczony. :) #lolyourenotquebonafide

Post udostępniony przez QUEBONAFIDE (@quebahombre)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

CHINATOWN DiM SUM LIMITED Fot. @wojtekkoziara

Post udostępniony przez QUEBONAFIDE (@quebahombre)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj