News

Quebonafide otworzył… herbaciarnię w Warszawie! Gdzie ją znajdziecie?

Quebonafide otworzył… herbaciarnię w Warszawie! Gdzie ją znajdziecie?

Fot. Wikimedia Commons/ Itokyl

Quebonafide otworzył… herbaciarnię w Warszawie! Gdzie ją znajdziecie? Sprawdźcie jaki jest adres lokalu rapera.

Taco Hemingway: znamy piosenki z płyt Jarmark i Europa! [TRACKLISTA] >> 

Quebonafide - MISS TI. Menu, ceny  

Od pewnego czasu w Warszawie działa nowy lokal Quebonafide – MISS TI. Przypomnijmy, że jakiś czas temu raper otworzył w stolicy restaurację Mr. OH.

Herbaciarnia MISS TI pojawiła się na mapie Warszawy 19 lipca 2020 roku – wtedy, kiedy Quebonafide zorganizował „secret event”, w czasie którego zagrał koncert oraz zaprezentował teledysk do singla Bubbletea, który nagrał wspólnie z Darią Zawiałow. Kawałek znalazł się na płycie Kuby Grabowskiego – Romantic Psycho.

Co znajdziecie w ofercie MISS TI? W menu pojawiły się oczywiście… bubble tea, czyli napoje na bazie herbaty z dodatkiem kulek tapioki. Podawane są na ciepło lub zimno, często z mlekiem. Co ciekawe bubble tea powstało na Tajwanie w latach 80. XX wieku.

Wszyscy, którzy będą chcieli spróbować napoju od Quebonafide na pewno znajdą coś dla siebie, bo będą mogli wybierać aż z 10 pozycji dostępnych w karcie. W ofercie jest m.in. herbata jaśminowa, matcha latte i rooibos. Ceny w MISS TI wahają się od 12 do 20 złotych.

Quebonafide i sekretny koncert: był Mata i nowy klip! [ZDJĘCIA, WIDEO] >> 

Quebonafide - MISS TI - adres, godziny otwarcia 

Gdzie jest MISS TI Quebonafide? Lokal znajduje się na Plac Zabaw nad Wisłą (Generała George’a Smitha Pattona) w Warszawie. Herbaciarnia ma być czynna przez całe wakacje. Możecie do niej przyjść od wtorku do czwartku w godzinach 14.00-21.00, w piątki jest otwarta od 14.00 do 22.00, w soboty od 11.00 do 22.00, a w niedziele od 11.00 do 21.00.

Byliście już w MISS TI? 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.