News

Quebonafide i sekretny koncert: był Mata i nowy klip! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Quebonafide i sekretny koncert: był Mata i nowy klip! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Fot. Wikimedia Commons/Itokyl/YouTube.com/SBM Label

Quebonafide dał sekretny koncert, na którym był Mata i... nowy klip! Co jeszcze tam się działo? Zobaczcie zdjęcia i wideo.

Quebonafide i Natalia Szroeder – tak romantycznego zdjęcia jeszcze nie było >> 

Quebonafide i Mata – koncert nad Wisłą

Jakiś czas temu Quebonafide zapowiedział "secret event”, który miał odbyć się 19 lipca 2020 roku o 15.00 w okolicach warszawskich bulwarów nad Wisłą. Na drugim profilu rapera na Instagramie – @mlody_grabus – znalazła się dokładna lokalizacja imprezy. Wydarzenie miało odbyć się niedaleko Centrum Nauki Kopernik i lokalu Plac Zabaw.

Quebo dotrzymał słowa i właśnie tego dnia pojawił się w słynnym miejscu stolicy. Tam czekały już na niego tłumy fanów!

19 lipca 2020 roku Quebonafide zaprezentował nową edycję ubrań, która jest inspirowana jego ostatnim krążkiem – Romantic Psycho. Kuba Grabowski rozdawał autografy i robił sobie zdjęcia z fanami, a wieczorem… dał koncert, na którym wystąpił wspólnie z Matą! Wszyscy, którzy zebrali się nad Wisłą mogli na żywo usłyszeć m.in. kawałek Michała Matczaka – GOMBAO 33 – z płyty 100 Dni do Matury.

Filmiki i zdjęcia z tego "secret eventu” szybko pojawiły się w internecie – na Instagramie oraz m.in. na kanale na YouTube CGM.

Antek Królikowski i nowa dziewczyna na pierwszym wspólnym zdjęciu. „Która to już miłość?” >> 

Quebonafide – nowy klip

To nie wszystko, co Quebonafide przygotował dla tych, którzy przyszli na jego wydarzenie. 19 lipca, właśnie na "sekretnym wydarzeniu", raper zaprezentował oficjalny teledysk do singla Bubbletea. Przypomnijmy, że kawałek, który znalazł się oczywiście na albumie Romantic Psycho, nagrał wspólnie z Darią Zawiałow.

Byliście na "secret evencie" Quebonafide? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.