News

Quebonafide: jak naprawdę nazywa się raper? [WIEK, DZIEWCZYNA, MIASTO]

Quebonafide: jak naprawdę nazywa się raper? [WIEK, DZIEWCZYNA, MIASTO]

Fot. Instagram.com/quebahombre

Quebonafide od jakiegoś czasu nie schodzi z pierwszych stron portali plotkarskich. Zmieniony wizerunek artysty zelektryzował nie tylko jego fanów. Kim jest raper, który kryje się pod pseudonimem Quebonafide?

Quebonafide - wiek, miejsce urodzenia, kariera

Pod pseudonimem Quebonafide występuje Kuba Grabowski - raper i autor tekstów. Urodził się 7 lipca 1991 roku w Ciechanowie. 

W 2015 roku wydał debiutancki album Ezoteryka, który osiągnął status platynowej płyty i znalazł się na 1. miejscu najlepiej sprzedających się albumów według OLiS. Kolejnym sukcesem Quebonafide była płyta Soma 0,5 mg, którą nagrał z Taco Hemingwayem.

Po śmierci Maca Millera, we wrześniu 2018 roku, Quebonafide wycofał się z aktywności w mediach społecznościowych. Przerwa trwała do 2020 roku. 

Quebonafide zaskoczył nowym wyglądem! Co zrobił z tatuażami? >>

Quebonafide - dziewczyna

Partnerką Quebonafide jest Natalia Szroeder. Pierwsze doniesienia o tym, że artyści się spotykają, pojawiły się w marcu 2018 roku. Związek długo nie był potwierdzony przez parę, ale niedawno raper gościł na kanapie Dzień Dobry TVN i powiedział parę słów o relacji.

Moje serce jest aresztowane, a miłość jest kluczem do otwierania wszystkich zamków - wyjawił Dorocie Wellman i Marcinowi Prokopowi.

Quebonafide pokazał walentynki z Natalią Szroeder. W swoim nowym klimacie [ZDJĘCIA] >>

Quebonafide – nowy wygląd

Quebonafide zaskoczył fanów swoim nowym wizerunkiem po tym jak niespodziewanie po miesiącach ciszy do sieci trafiła jego nowa piosenka ROMANTIC PSYCHO

Aktualnie Quebonafide nie ma tatuaży, jego włosy są czarne, na nosie ma okulary z grubymi oprawkami i nosi jasnoniebieską bluzę z białym kołnierzykiem. Jego nowy wizerunek jest "powrotem do przeszłości", bo dokładnie tak wyglądał Kuba Grabowski na zdjęciu legitymacyjnym wgranym w system USOS Uniwersytetu Warszawskiego. 

Quebonafide sprzedaje swoje ciuchy na Allegro! >>

Quebonafide – nowa płyta

Nowy album Quebonafide będzie nosił tytuł Romantic Psycho.  Zostały opublikowane dwa single z nadchodzącego krążka – ROMANTIC PSYCHO oraz Jesień, na którym gościnnie pojawiła się Natalia Szroeder. Na razie nie jest wiadome kiedy będzie premiera albumu, ale na stronie wytwórni QueQuality można już zamówić jego pre-order.

Możecie obserwować Quebonafide na Instagramie (@quebahombre).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ROMANTIC PSYCHO preorder: https://www.queshop.pl/romanticpsycho

Post udostępniony przez QUEBONAFIDE (@quebahombre)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ŁATWY CEL @dscll

Post udostępniony przez QUEBONAFIDE (@quebahombre)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Krzykacz ? @stolowaprzecieka

Post udostępniony przez QUEBONAFIDE (@quebahombre)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.