Reklama
placeholder
News

Jakub Grabowski zagrał na Festiwalu Masła i 'wpadł' na wesele fana [FOTO, WIDEO]

Jakub Grabowski zagrał na Festiwalu Masła i 'wpadł' na wesele fana [FOTO, WIDEO]

Fot. Instagram.com/quebahombre

Reklama
Reklama
placeholder

Jakub Grabowski, czyli Quebonafide, zagrał na Festiwalu Masła i bawił się na weselu fana. 100 lat dla Państwa Młodych. Bardzo dziękujemy za gościnę – napisał na Twitterze.

Quebonafide idzie na studia. Wydał 'pożegnalną' piosenkę Refren trochę jak Lana Del Rey >> 

Quebonafide: Jakub Grabowski na Festiwalu Masła i weselu

Chciałem z dumą ogłosić, że dziś zagramy swój pierwszy plenerowy koncert z trasy Mega hip-hop Tour. Będziemy supportować Nowatora na Festiwalu Masła w Lubochni – brzmi post Kuby Grabowskiego z 4.06.2022 roku w mediach społecznościowych.

Tego samego dnia, co Lubocheński Festiwal Masła, było wesele jednego z fanów rapera. Brat pana młodego chciał, żeby Quebonafide z zespołem pojawili się na przyjęciu. Wszystko na Facebooku opisał Lil Kanon.

Kiedy wczoraj odezwał się do mnie brat Pana Młodego, którego widzicie po prawej stronie poniższego zdjęcia, czułem dziwny spokój.  (…) Wiadomość zawierała prośbę, prośbę o to, by skontaktować się z Jakubem i poprosić go o pojawienie się na weselu, chociaż na chwilę, tak by zrobić bratu (Panu Młodemu) najlepszą niespodziankę na świecie.

Quebonafide: Psycho Relations to wielkie show z wielkimi gośćmi! Zobaczcie filmiki >> 

Zrobiłem tak jak robię zwykle, screenuje wiadomość i puszczam dalej z dopiskiem: „Ja to tylko tutaj zostawiam”. Po chwili otrzymałem wiadomość zwrotną, która zwierała jeden warunek - wpadniemy jeżeli pozwolą nam zaśpiewać. Chyba zdajecie sobie sprawę, że był to najmniejszy problem i po chwili brak nadziei u brata Pana Młodego przerodził się w totalną ekscytację, jednakże przez kilka następnych godzin nic się nie zadziało, wierzyliśmy jednak, że Jakub tak tego nie zostawi i wpadnie w ustalone miejsce razem z ekipą.  (…)

Nie minęło pół godziny i zostaje zasypywany wiadomościami i filmikami z... koncertu Jakuba Grabowskiego na weselu. Kurde, dawno się tak nie cieszyłem z czyjejś radochy i chodzi mi o osoby, których totalnie nie znam prywatnie – czytamy.

Mata w makijażu – wielkie zaskoczenie na koncercie Quebonafide >> 

Z relacji wynika, że Quebonafide na weselu grał na klawiszach, brał udział w tradycyjnych, weselnych zabawach, m.in. pociągu, i wykonywał klasyczne hity, takie jak Agnieszka, Prawy Do Lewego czy Ta Dziewczyna.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama