News

Quebonafide: koncerty 2020 ogłoszone! Trasa Romantic Psycho [DATY, MIASTA, BILETY]

Quebonafide: koncerty 2020 ogłoszone! Trasa Romantic Psycho [DATY, MIASTA, BILETY]

fot. instagram.com/quebahombre

Quebonafide ogłosił koncerty na 2020 rok. Na razie poznaliśmy siedem miast, w których zagra raper. Znane są również daty występów.

Na początku lutego Quebonafide zaskoczył fanów swoim nowym singlem, powrotem do aktywności w mediach społecznościowych i… swoim nowym image :-). Quebo postanowił przypomnieć wielbicielom jak wyglądał i jaki był zanim rozpoczął muzyczną karierę, a nowy wygląd stylizuje na swoje… zdjęcie legitymacyjne z Uniwersytetu Warszawskiego. Zakrywa tatuaże, nosi okulary, ubiera się jak 10 lat temu i… zachowuje jak „zwykły” Kuba Grabowski :-).

Quebonafide: jak naprawdę nazywa się raper? [WIEK, DZIEWCZYNA, MIASTO] >>

Przypomnijmy, że raper przestał publikować w sieci po śmierci jego idola, Mac Millera. Amerykański gwiazdor zmarł w 2018 roku w wieku 27 lat. Zabiła go śmiertelna mieszanka narkotyków i alkoholu.

Quebonafide – koncerty 2020 [TRASA ROMANTIC PSYCHO]

Quebonafide ogłosił na swoim profilu na Facebooku 7 miast, w których wystąpi w ramach promocji nadchodzącego krążka Romantic Psycho. Nie znamy jeszcze daty premiery krążka, ale w sieci dostępny już jest preorder albumu. 

Kiedy i gdzie wystąpi Quebonafide?

1.04.2020 - Łódź - Klub Wytwórnia
8.04.2020 - Kraków - Klub Studio
16.04.2020 - Poznań - Międzynarodowe Targi Poznańskie
17.04.2020 - Warszawa - Torwar
18.04.2020 - Wrocław - Hala Stulecia
25.04.2020 - Katowice - Międzynarodowe Centrum Kongresowe
26.04.2020 - Gdańsk - B90

Zdjęcie z Kingą Rusin i Quebo to hit. Jak takie mieć? >>

Quebonafide – bilety na koncerty 2020

Sprzedaż biletów na koncerty Quebonafide w ramach trasy Romantic Psycho rozpocznie się 28 lutego 2020 roku. Dzień wcześniej odbędzie się przedsprzedaż dla klientów Empik Premium.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ROMANTIC PSYCHO preorder: https://www.queshop.pl/romanticpsycho

Post udostępniony przez QUEBONAFIDE (@quebahombre)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziękuję mieszkańcom Ciechanowa i okolic za wczorajszy koncert w moim rodzinnym mieście, oraz prezydentowi za bardzo ważne dla mnie wyróżnienie. Młode ramiona w pierwszych rzędach szybko opadały, ale popracujemy nad tym. ? Dziękuję również Łodzi i Wrocławiowi (!!) za wspaniałe przyjęcie na finiszu naszej trasy - Taconafide. Tej samej trasy, która pewnie za chwilę doprowadzi mnie do krótkiej scenicznej depresji, bo przez jakiś czas trudno będzie to przebić (ogromny szacunek dla Ciebie Filip). Niemniej jednak mam na to pewien plan, który sprawi mi i mam nadzieję Wam również trochę frajdy. Trzymajcie się i czekajcie cierpliwie moi drodzy milenialsi i Wy małe skrzaty co od rana czatujecie pod moim domem. Spróbuję zrobić tak żebyście podrastali razem ze mną. Super się z wami bawię, chociaż jestem trochę zmęczony. :) #lolyourenotquebonafide

Post udostępniony przez QUEBONAFIDE (@quebahombre)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

CHINATOWN DiM SUM LIMITED Fot. @wojtekkoziara

Post udostępniony przez QUEBONAFIDE (@quebahombre)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.