Reklama
placeholder
News

Napoje Quebonafide w Lidlu. Znamy szczegóły [od kiedy, cena, skład]

Napoje Quebonafide w Lidlu. Znamy szczegóły [od kiedy, cena, skład]

fot. YouTube.com/QueQuality

Reklama
Reklama
placeholder

Napoje Quebonafide będą do kupienia w Lidlu. Kiedy herbaty MISS TI trafią na sklepowe półki? Ile kosztują napoje od Quebonafide? Tu znajdziecie szczegóły.

Napoje Ekipy w ogniu krytyki. 'Liczy się tylko kasa' >> 

Sieć sklepów Lidl ogłosiła, że w jej ofercie znajdą się napoje MISS TI. Herbaty pod tą marką stworzyli Quebonafide oraz FORXST.

Pojawienie się herbat od Quebonafide w Lidlu zapowiada wideo Ti x Quebonafide - THIRSTY NIGHT – które miało premierę na YouTube 8 lutego 2022 roku.

A kim jest MISS TI? – Tajemniczą towarzyszką naszej podróży, która dopiero się zaczyna. W głowach mamy pomysły na kolejne produkty MISS TI 蒂小姐, które ujrzycie w niedalekiej przyszłości – cytuje twórców marki portal glamrap.pl.

Napoje Quebonafide w Lidlu – od kiedy MISS TI w sklepach?

Napoje MISS TI będzie można kupić wyłącznie w sklepach sieci Lidl od 9 lutego 2022 roku.  Herbaty mają być dostępne w stałej ofercie.

Drogeria dm wchodzi do Polski. Od kiedy i gdzie? >> 

Napoje MISS TI Quebonafide w Lidlu – cena, smaki, skład

Napoje od Quebonafide będą do kupienia w Lidlu w dwóch wariantach smakowych – Matcha Latte i Milk Tea. Cena butelki o pojemności 500 ml to 9,99 złotych.

Pomysł na stworzenie MISS TI miał narodzić się podczas wspólnej podróży Quebonafide i FORXSTA do Azji. Muzycy chcieli wyprodukować ukochane herbaty o naturalnym składzie, których brakowało na europejskim rynku.

Możemy znaleźć informacje, że zarówno wersja wegańska napojów Quebonafide, jak i ta z mlekiem UHT, mają naturalnie pobudzające działanie, dodatkowo matcha i czarna herbata wpływają pozytywnie na pamięć i koncentrację.

Królowa Elżbieta ma własny ketchup! Ile kosztuje? >> 

Oba produkty miały otrzymać najwyższy wskaźnik Nutri-Score, który informuje o wartościach odżywczych i pomaga w dokonywaniu zdrowych wyborów żywieniowych.

Opakowania napojów MISS TI od Quebonafide powstały w pełni z materiałów pochodzących z recyklingu.

Kupicie? 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama