Reklama
placeholder
News

Quebonafide z nową piosenką zapowiada jeszcze jeden koncert. Odwleka koniec kariery muzycznej?

Quebonafide z nową piosenką zapowiada jeszcze jeden koncert. Odwleka koniec kariery muzycznej?

fot. YouTube.com/latwogang

Reklama
Reklama
placeholder

Quebonafide ponownie zelektryzował fanów. Kuba Grabowski na swoim profilu na Twitterze napisał, że „wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ostatni koncert z trasy się odbędzie”. Czy to oznacza przesunięcie zapowiadanego końca jego kariery muzycznej?

Przypomnijmy, że Quebonafide niedawno potwierdził domysły fanów i przyznał, że zamierza zakończyć przygodę z muzyką. W maju artysta przebywał w trasie koncertowej Psycho Relations, którą miał zakończyć koncert na gdańskiej Ergo Arenie. 

Quebonafide kończy karierę muzyczną. ‘Zamykamy domniemania’ >>

Podjąłem decyzję, że trasa koncertowa, którą zagramy w przyszłym roku będzie ostatnią trasą koncertową jaką zagram jako Quebonafide. Nie chciałbym żebyście odczytali to jako jakąś intrygę lub kolejną grę z mojej strony. Oczywiście zamierzam Was jeszcze chwilę wodzić za nos, ale ta konkretna sytuacja absolutnie tego nie dotyczy. Nie zostaje mi więc nic innego niż zaprosić wszystkich państwa na koncerty pożegnalne postaci, która towarzyszyła Wam i Wy jej przez ostatnie kilka lat. Nie chcę się rozpisywać jak spektakularne wydarzenie to nie będzie, bo to nie ma sensu. Po prostu przyjdziecie i zobaczycie – pisał raper po ogłoszeniu swojej ostatniej trasy. 

Jakby tego było mało, 6 czerwca w serwisach streamingowych pojawił się nowy numer Quebo zatytułowany Sniffing Gas. Wcześniej wideo z tym kawałkiem znalazło się na YouTubie, ale na kanale latwogang.

Quebonafide – ostatni koncert w karierze jeszcze przed nami?

Wszystkie znaki na niebie i ziemii wskazują, że ostatni koncert jednak się odbędzie. 
DZIEŃ NIESŁOWNOŚCIĄ PODSZYTY

- czytamy na twitterowym profilu rapera.

Nie wiadomo jeszcze czy faktycznie Quebo zagra jeszcze jeden koncert ani gdzie przedsięwzięcie miałoby się odbyć. Artykuł będzie aktualizowany.


 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama