Reklama
placeholder
News

Quebonafide kończy karierę muzyczną. ‘Zamykamy domniemania’

Quebonafide kończy karierę muzyczną. ‘Zamykamy domniemania’

fot. youtube: QueQuality

Reklama
Reklama
placeholder

Quebonafide odniósł się do plotek, jakoby miał w planach wydanie solowej nowej płyty. Raper potwierdził, że kończy karierę muzyczną. 

Jakub Grabowski poszukuje pracy. Co Quebonafide planuje tym razem? >>

Quebonafide kończy karierę muzyczną

Ostatnia solowa płyta Quebonafide o nazwie Romantic Psycho miała swoją premierę w 2020 roku. Od tamtej pory raper wydał między innymi single Jesień oraz Refren trochę jak Lana Del Rey i jeździł na koncerty jako Jakub z Ciechanowa, którego słuchacze poznali, kiedy raper promował swój ostatni album. Quebonafide w międzyczasie wypuścił na rynek produkty ze swojej marki Miss Ti, w tym między innymi japońskie mochi, kremy orzechowe oraz matchę. 

Robert Lewandowski: czego słucha? Na jego playliście m.in. Smolasty i Quebonafide >>

Wygląda na to, że fani Quebonafide nie doczekają się jego nowej płyty. Raper poinformował o zakończeniu kariery muzycznej na swoim profilu na Twitterze. Artysta odniósł się do plotek odnośnie nowego albumu i stwierdził, że zamierza skupić się na rozwoju marki Miss Ti. Raper przyznał, że zrezygnował również z wywiadów, a tworzenie muzyki od pewnego czasu nie sprawiało mu przyjemności:

Zamykamy domniemania. Żadnych solowych rapowych rzeczy ani streamingów nie ma już w planie. Poza tym robię sporo rzeczy, spośród których Miss Ti jest priorytetem, więc dziękuję za przyjęcie - zwłaszcza mochi. Wywiady planowałem, ale nie ma sensu, żebym tam szedł, dopóki nie skończę tego, co mam w planie. Jeżeli chodzi o numery wyżej. Podejmowałem wiele prób, próbowałem ogarnąć featuringi i zrobić coś zaskakującego, ale poległem. Przegrałem ze swoimi dynamicznie zmieniającymi się stanami psychicznymi. Bez robienia rapu jest mi znacznie lepiej, wywoływało to szereg niepożądanych reakcji. Właściwie to każdy moment uniesienia jak ten teraz je wywołuje, ale i tak często temu ulegam. Tak czy inaczej aktualnie skupiam się na tworzeniu rzeczy incognito, wiodąc spokojne życie na wsi i próbuję rozwiązać kilka zagadek. Oby się udało. Ściskam.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama