News

Film o Quebonafide online za darmo! Gdzie oglądać Quebonafide: Romantic Psycho Film?

Film o Quebonafide online za darmo! Gdzie oglądać Quebonafide: Romantic Psycho Film?

Fot. materiały prasowe

Film o Quebonafide już jest online! Gdzie można obejrzeć za darmo Quebonafide: Romantic Psycho Film?

Quebonafide jest jednym z najpopularniejszych polskich raperów. Już jakiś czas temu zapowiadano dokument Quebonafide: Romantic Psycho Film, w którym widzowie lepiej poznają muzyka i proces tworzenia ostatniej płyty rapera. 

Billie Eilish - film! Jest zapowiedź i data premiery The World's A Little Blurry >> 

Film o Quebonafie: premiera, fabuła

Dokument o Quebonafide jest zapisem jego ubiegłorocznej, kilkutygodniowej podróży do Azji. Podczas wyprawy, raper postanawia zajrzeć w głąb siebie i odpowiedzieć na parę istotnych pytań. Wśród nich znajdują się takie kwestie jak to czym naprawdę jest dla niego muzyka i kiedy właściwie czuje się wolny. Poszukuje też czegoś co sprawia, że przychodzą do niego najlepsze pomysły.

Ponadto Quebonafide odwiedza wiele fascynujących miejsc i podróżuje po azjatyckich krajach – od Rosji aż po Mongolię. Na swojej drodze spotyka wielu różnych ludzi. To wszystko pomaga mu się oderwać od rzeczywistości i zebrać inspiracje do pracy nad płytą Romantic Psycho.

Dzięki produkcji mamy możliwość zobaczyć rapera takiego, jakiego go jeszcze nie poznaliśmy. Dodatkowo możemy być świadkami tworzenia nowego albumu i presji, która wiązała się z tym procesem. 

365 DNI - ta aktorka miała zagrać w filmie >>

Film o Quebonafide: gdzie oglądać?

Premiera filmu o  Quebonafide odbyła się na 17. Festiwalu Filmowym Millenium Docs Against Gravity. Tym samym produkcja dołączyła do Konkursu Polskich Filmów Dokumentalnych.

Tegoroczna edycja festiwalu została zorganizowana w formie hybrydowej. W dniach od 4 do 18 września w siedmiu miastach w Polsce (Warszawa, Wrocław, Gdynia, Katowice, Poznań, Lublin i Bydgoszcz) odbyła się jego edycja kinowa. Od 19 września do 4 października trwa edycja online.

Wszystkie produkcje Red Bull Media House są dostępne na ich darmowej platformie Red Bull TV. Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć film o Quebonafide mamy świetną wiadomość! Produkcję Quebonafide: Romantic Psycho Film można obejrzeć za darmo na tej stronie.  Film można oglądać też tutaj

Poniżej zobaczycie trailer produkcji Quebonafide: Romantic Psycho Film.

Julia Wieniawa, Maciej Musiał i Basia Kurdej-Szatan w serialu! Kiedy premiera? >> 

Obejrzycie film o Quebonafide?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzisiaj na papaya.rocks: → Zobacz zwiastun filmu dokumentalnego o Quebonafide → Przeczytaj wywiad z Zygmuntem Miłoszewskim, autorem m.in. niedawno wydanej „Kwestii ceny” i trylogii kryminalnej o prokuratorze Szackim → Swój najnowszy album „Folklore” zapowiedziała dzień przed premierą, a następnie pobiła nim dotychczasowy streamingowy rekord. Czy za sukcesem Taylor Swift stoi prawdziwa osoba z krwi i kości, czy może kolejne decyzje są monitorowane przez sztab ludzi nastawiony na nowe opcje biznesowe? Po więcej wpadajcie na papaya.rocks! #movies & #lifestyle #opinie #ludzie #trendy #społeczność #film #serial #seriale #artykuł #rozrywka #kultura #czytam #czytambolubie #popkultura

Post udostępniony przez PAPAYA.ROCKS (@papaya.rocks)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

„Quebonafide: Romantic Psycho Film” 'W dokumencie „Quebonafide: Romantic Psycho Film” obserwujemy więc wyprawę na Wschód, podczas której raper i towarzyszący mu jego hypeman KrzyKrzysztof poznają ludzi i miejsca, składające się na barwną pocztówkę z podróży. Podróży, która, jak mówi Quebonafide, jest dla niego „najwyższą formą wolności”. Premierowy pokaz filmu odbędzie się podczas 17. Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity Tegoroczna edycja festiwalu odbywa się w formule hybrydowej: od 4 do 18 września filmy można oglądać w kinach siedmiu miast: Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Katowicach, Poznaniu, Lublinie i Bydgoszczy' Źródło: https://www.redbull.com/pl-pl/premiera-quebonafide-romantic-psycho-film-zapowiedz?fbclid=IwAR3ot__QvP4GT3ZzH_P_zWbOSJllSdYWNlQf8nFAjeLZ7WWwVfRgmkoy38M (link w bio) @quequalitypl @quebahombre @krzy.krzysztof @dj_moyes @alfons_green #quebonafide #quebahombre #quebo #krzykrzysztof #quequality @hellomroh @hellomissti

Post udostępniony przez 𝔯𝔬𝔪𝔞𝔫𝔱𝔦𝔠𝔭𝔰𝔶𝔠𝔥𝔬 (@quebonafiafia)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.