News

Quebonafide znowu z tatuażami! Zdarł z siebie makijaż w nowym teledysku

Quebonafide znowu z tatuażami! Zdarł z siebie makijaż w nowym teledysku

Fot. YouTube.com/QueQuality

Quebonafide znowu z tatuażami! Raper zdarł z siebie makijaż w nowym teledysku do kawałka SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ.

Quebonafide zaskoczył nowym wyglądem! Co zrobił z tatuażami? >> 

Jakiś czas temu Quebonafide wrócił na muzyczną scenę i zaskoczył fanów nowym wizerunkiem. Raper pożegnał się z tatuażami, kolorowymi włosami i wyrazistymi stylówkami i wrócił do przeszłości. Kuba Grabowski wyglądał zupełnie jak za czasów studenckich – nosił krótko ostrzyżone włosy, okulary i „zwyczajne” ubrania. Jego znakiem rozpoznawczym była błękitna, luźna koszulka polo. Niedawno Quebo postanowił jednak wrócić do wyrazistego wyglądu.

Quebonafide – SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ – teledysk

1 kwietnia 2020 roku Quebonafide wypuścił teledysk do kolejnego singla z płyty Romantic PsychoSZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ. W klipie raper wręcz zdziera z siebie makijaż, który do tej pory zakrywał jego tatuaże, zdejmuje okulary, perukę, koszulkę polo i wraca do dawnego stylu.

W SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ Quebonafide śpiewa m.in. o swoim związku z Natalią Szroeder. Raper zdradza, że przez relację z wokalistką muzyki pop też jest uważany za gwiazdę popkultury. 

Moja dziewczyna jest z popu i ja też już jestem pop? Szok, z rapera w gwiazdę pop w rok? (..) – słyszymy w SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ.

Quebonafide: tracklista Romantic Psycho już znana! Jakie piosenki usłyszymy na płycie? >> 

W najnowszym klipie Quebonafide jest też gościem w programie telewizyjnym. W roli prowadzącego wystąpił aktor Janusz Chabior. Bardzo możliwe, że ta scena jest nawiązaniem do niedawnego występu rapera w programie śniadaniowym.

Na koniec teledysku Quebonafide zdradził na co przeznaczył wynagrodzenie za współpracę z serwisem Allegro, z którym zrealizował m.in. filmik  CTK Creeps, w którym pokazał „swój dom”. Raper przekazał milion złotych na cele charytatywne. Wsparł Orkiestrę Dętą Ochotniczej Straży Pożarnej w Ciechanowie, Schronisko Bezdomnych Zwierząt w Pawłowie, Specjalistyczny Szpital Wojewódzki w Ciechanowie, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Ciechanowie oraz Fundację Dajemy Dzieciom Siłę.

Quebonafide pokazuje swój dom na YT! Ten film to HIT >> 

Quebonafide – płyta Romantic Psycho – nowa wersja  

1 kwietnia odbyła się premiera nie tylko klipu do SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ, lecz także „docelowej” płyty Quebonafide – ROMANTIC PSYCHO Japan Edition. Do niedawna nowy krążek rapera można było kupić w przedsprzedaży. Jak się okazało, album, który jakiś czas temu trafił w ręce fanów, był tylko zapowiedzią tego, co Kuba Grabowski chciał zaprezentować ostatecznie. Płytę ROMANTIC PSYCHO Japan Edition znajdziecie na tej stronie.

Teledysk do SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ możecie zobaczyć tutaj. 

Którą wersję Quebonafide wolicie? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ROMANTIC PSYCHO preorder: https://www.queshop.pl/romanticpsycho

Post udostępniony przez QUEBONAFIDE (@quebahombre)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziękuję mieszkańcom Ciechanowa i okolic za wczorajszy koncert w moim rodzinnym mieście, oraz prezydentowi za bardzo ważne dla mnie wyróżnienie. Młode ramiona w pierwszych rzędach szybko opadały, ale popracujemy nad tym. 😁 Dziękuję również Łodzi i Wrocławiowi (!!) za wspaniałe przyjęcie na finiszu naszej trasy - Taconafide. Tej samej trasy, która pewnie za chwilę doprowadzi mnie do krótkiej scenicznej depresji, bo przez jakiś czas trudno będzie to przebić (ogromny szacunek dla Ciebie Filip). Niemniej jednak mam na to pewien plan, który sprawi mi i mam nadzieję Wam również trochę frajdy. Trzymajcie się i czekajcie cierpliwie moi drodzy milenialsi i Wy małe skrzaty co od rana czatujecie pod moim domem. Spróbuję zrobić tak żebyście podrastali razem ze mną. Super się z wami bawię, chociaż jestem trochę zmęczony. :) #lolyourenotquebonafide

Post udostępniony przez QUEBONAFIDE (@quebahombre)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

CHINATOWN DiM SUM LIMITED Fot. @wojtekkoziara

Post udostępniony przez QUEBONAFIDE (@quebahombre)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Krzykacz 📸 @stolowaprzecieka

Post udostępniony przez QUEBONAFIDE (@quebahombre)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Po udanych koncertach panuje taki nastrój. Dzięki Mogilno, Gdynia i Nekla! @mixone_

Post udostępniony przez QUEBONAFIDE (@quebahombre)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.