Reklama
placeholder
News

Ralph Kaminski - Ponad wszystko, mimo wszystko. W klipie Quebo, Joanna Kulig, Jann i wielu innych!

fot. YouTube.com/ralphkaminski

Reklama
Reklama
placeholder

Ralph Kaminski nie zwalnia muzycznego tempa i przygotował dla fanów wyjątkową niespodziankę. 26 września 2023 roku do sieci trafił jego nowy singiel Ponad wszystko, mimo wszystkoData premiery nie jest przypadkowa, dokładnie 20 lat temu powstała Fundacja Anny Dymnej Mimo Wszystko, która w głównej mierze pomaga osobom z niepełnosprawnością intelektualną. 

Ralph Kaminski pokazał zdjęcia z przeszłości. Tak kiedyś wyglądał >>

Ralph Kaminski - Ponad wszystko, mimo wszystko, nowa piosenka [teledysk]

Wokalista postanowił oddać hołd tej organizacji i skomponował muzykę do słow Jacka Cygana. Do piosenki powstał także teledysk, w którym na zaproszenie Ralpha Kaminskiego udział wzięli: Quebonafide, Mery Spolsky, Jann, Lula La Pollaca, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka, Krystyna Tkacz, Magdalena Popławska, Katarzyna Dowbor oraz Irena Santor. Oprócz gwiazd, które od lat są związane z fundacją w klipie wystąpili także jej podopieczni: Daria Barszczyk, Patrycja Błach, Klaudia Borczyk, Kamil Czeszel, Amelia Dubanowska, Andżelika Guściora, Aleksandra Nykiel, Szymon Prokop i Krzysztof Sałapa  - laureaci Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, który jest organizowany od 2005 roku, a udział w nim biorą osoby z niepełnosprawnościami. Warto wspomnieć, że Ralph Kaminski jest pomysłodawcą, producentem oraz reżyserem teledysku. 

fot. YouTube.com/ralphkaminski

fot. YouTube.com/ralphkaminski

fot. YouTube.com/ralphkaminski

Posłuchajcie Ponad wszystko, mimo wszystko - klip do piosenki znajduje się na samej górze artykułu

Ralph Kaminski to wokalista, kompozytor i autor tekstów. W 2016 roku ukazał się jego debiutancki album Morze. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął od sceny alternatywnej, z czasem jednak dał się poznać szerszej publiczności. Do tej pory wydał cztery płyty. Ostatnia z nich Bal u Rafała ukazała się 31 sierpnia 2022 roku. Artysta jest aktywny w social mediach i zwłaszcza na swoim profilu na Instagramie chętnie dzieli się fragmentami z zawodowego życia. Niebawem zagra ostatni koncert w ramach trasy koncertowej promującej Bal u Rafała.

Jann powraca z nowym singlem. Posłuchajcie The Letter >>

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama