News

Random: Wieniawa i Musiałowski parą w nowym serialu. Towarzyszy im Woźniak-Starak

Random: Wieniawa i Musiałowski parą w nowym serialu. Towarzyszy im Woźniak-Starak

fot. Michał Stańczyk

Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski wystąpili jako para w nowym projekcie Random, który łączy w sobie film i słuchowisko. O czym jest ta historia umiejscowiona w czasie pandemii koronawirusa?

21-letnia Natasza Parzymies to jedna z najciekawszych polskich twórczyń młodego pokolenia. Jej internetowy serial Kontrola, czyli 7-odcinkowa chwytająca za serce opowieść o miłości dwóch dziewczyn, podbił świat osiągając kilkadziesiąt milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Artystka powraca z nowatorskim projektem Random, który jest połączeniem coraz bardziej popularnej formy słuchowiska z filmem. 

Matura – kiedy i ile trzeba za nią zapłacić? >>

Random – o czym jest?

To opowieść o uczuciu rodzącym się pomiędzy dwojgiem użytkowników fikcyjnej, głosowej aplikacji Random. Rozmówcy dobierani są w niej losowo na podstawie wybranej kategorii. Bohaterowie nie widząc siebie nawzajem, a rozmawiając o codziennych problemach, pasjach i pragnieniach, zbliżają się do siebie. Dodatkowo, akcja opowieści toczy się w czasach pandemii koronawirusa, gdy niepewność, poczucie izolacji i potrzeba kontaktu z drugim człowiekiem warunkują zachowanie ludzi. 

Random – Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski jako para

W role główne wcielają się bardzo popularni młodzi artyści – Julia Wieniawa i Maciej Musiałowski.

Bohaterowie grani przez Julię i Macieja poznają się przez przypadek i komunikują się jedynie poprzez internetową aplikację głosową. Ona ma ksywkę Jantar91. On posługuje się nickiem Buka12. Dziewczyna wchodzi na Randoma z nudów i nie może opędzić się od coraz dziwniejszych i irytujących ją użytkowników. Chłopak korzysta z aplikacji, ponieważ czuje się samotny po zerwaniu z „miłością swojego życia”. Para zbliża się do siebie - czy uczucie rodzące się w sieci ma szansę przetrwać w zderzeniu z rzeczywistością? Tego dowiemy się oglądając i słuchając Randoma! 😊

Projekt będzie miał również swoją muzyczną odsłonę. Piosenka, którą w słuchowisku wykonuje Maciej Musiałowski zostanie wydana jako singiel, ale w zupełnie innej aranżacji. Młody aktor wykona go razem z partnerującą mu Julią Wieniawą. Teledysk do tego numeru będzie można zobaczyć już na początku marca.

Maryla Rodowicz zjada kostkę masła na TikToku. O co chodzi? >>

Random – Agnieszka Woźniak-Starak i jej wyjątkowa rola

W projekcie Random wzięła również Agnieszka Woźniak-Starak. Gwiazda udzieliła swojego głosu jako lektor tytułowej aplikacji Random! Co spowodowało, że przyjęła tę rolę?

Z fascynacją obserwuję świat, szczególnie w czasach pandemii. Z jednej strony część z nas poczuła silną potrzebę kontaktu z naturą i przedefiniowała swoje priorytety, a z drugiej - przestrzeń wirtualna chyba nigdy nie była tak oblegana, jak teraz. W czasach ograniczeń i lockdownów, wielu ludzi nawiązało w internecie nowe znajomości. Niektórym ktoś pomógł przetrwać samotność, inni być może znaleźli przyjaźń, a nawet miłość... Bo czemu nie? – mówi Agnieszka Woźniak-Starak.

Random – gdzie słuchać i oglądać?

Projekt Random dostępny jest jako audio w serwisie Storytel, a kończy się finałowym odcinkiem wideo, który pojawi się na kanale autorki w serwisie YouTube.
 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.