Reklama
placeholder
News

Miley Cyrus kolejny raz śpiewa o Liamie Hemsworthcie? Internauci nie mają wątpliwości

Miley Cyrus kolejny raz śpiewa o Liamie Hemsworthcie? Internauci nie mają wątpliwości

fot. youtube: Miley Cyrus / 20th Century Studios

Reklama
Reklama
placeholder

Miley Cyrus 10 marca 2023 roku wydała swój 8. album pod tytułem Endless Summer Vacation. Znalazła się na nim między innymi piosenka Muddy Feet, która według internautów jest o Liamie Hemsworthcie. 

Miley Cyrus w życiowej formie? Jest gorący klip do River! >>

Miley Cyrus kolejny raz śpiewa o Liamie Hemsworthcie?

Internauci znaleźli dowody na to, że w piosence Muddy Feet Miley Cyrus kolejny raz śpiewa o swoim związku z byłym mężem, Liamem Hemsworthem. Wiele wskazuje na to, że wcześniej zrobiła to w utworze Flowers. Piosenka miała swoją premierę 13 stycznia 2023 roku, czyli w dniu urodzin Liama Hemswortha, a jej tekst jest odpowiedzią na utwór Bruno Marsa pod tytułem When I Was Your Man, który Hemsworth miał zadedykować swojej byłej żonie na ich weselu. W piosencę Flowers padają między innymi następujące słowa:

Mogę kupić sobie kwiaty sama. Mogę trzymać się za swoją rękę. Mogę rozmawiać ze sobą godzinami.

Miley Cyrus – Flowers jest o Liamie Hemsworthcie? Dom z teledysku wybrała celowo >>

W piosence Muddy Feet także nie brakuje tekstu, który według internautów nawiązuje do Liama Hemswortha. Fani piosenkarki nie maja watpliwości, że ta opowiedziała w utworze o tym, że jej były mąż ją zdradził. W Muddy Feet pojawiają się między innymi poniższe fragmenty:

 Pachniesz jak perfumy, których nie kupiłam. Teraz wiem, dlaczego zasłaniałeś zasłony. Wypie***laj z mojego domu. (...) Nie wiem, z kim do cholery, myślisz, że zadzierasz. Wypie***laj z mojego domu z tym gó**em. Wypie***laj z tym gó**em z mojego życia.

Miley Cyrus: Muddy Feet 

Oto niektóre z reakcji internautów na piosenkę Muddy Feet:

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama