News

Red Lipstick Monster ma koronawirusa drugi raz! „Wiem od kogo się zakaziłam”

Red Lipstick Monster ma koronawirusa drugi raz! „Wiem od kogo się zakaziłam”

Fot. Instagram.com/redlipstickmonster

Red Lipstick Monster drugi raz ma koronawirusa! Youtuberka nagrała film, w którym opowiedziała m.in. o objawach, które towarzyszą chorobie.

Red Lipstick Monster ma koronawirusa. Opowiedziała jak się czuje >> 

Red Lipstick Monster ma koronawirusa

W październiku 2020 roku Ewa Grzelakowska-Kostoglu, która działa w internecie jako Red Lipstick Monster, nagrała film, w którym powiedziała, że ma koronawirusa. 34-latka zdradziła, że zakaziła się, mimo ścisłego przestrzegania zaleceń. Youtuberka nie miała wtedy żadnych objawów. 

Na kanale Red Lipstick Monster pojawiały się filmy, w których influencerka opowiadała o koronawirusie ze swojej perspektywy.

1 grudnia na kanale Ewy Grzelakowskiej-Kostoglu pojawiło się wideo, z którego dowiadujemy się, że youtuberka po raz kolejny jest zarażona. 

Choruję pierwszy raz. Drugi raz mam w swoim ciele koronawirusa. (…) Byłam osobą bezobjawową i miałam wykrytego koronawirusa. Jego stężenie było na tyle niewielkie, a odpowiedź mojego układu odpornościowego na tyle wystarczająca, że choroba, czyli COVID-19, nie rozwinęła się. (…) Wiem od kogo się zakaziłam  – mówiła.

Koronawirus: kontrole w sklepach i galeriach. Zlecił je premier >>

W swoim wideo Red Lipstick Moster pokazała jak wygląda u niej zakażenie koronawirusem i opisała objawy.

(…) Pierwszy dzień wyglądał tak, że obudziłam się zdrowa, zupełnie. Około 12.00 zaczęłam lekko czuć jakby takie przeziębionko nadchodziło. Już w okolicy godziny 14.00 czułam wyraźną temperaturę. (…) Miałam trzęsawki z temperatury. Podchodziła mi temperatura pod około 40 stopni. (…) Drugi dzień nadal miałam temperaturę i ona nie chciała się zbić bardziej niż do 38,5. To było bardzo dziwne. Miałam bardzo wysoką temperaturę, której nie da się zbić i żadnych innych objawów (…) – słyszymy.

Bardzo trudno mi się myśli. Bardzo. Nie jestem w stanie podejmować najprostszych decyzji i jestem taka rozchwiana emocjonalnie, że jestem w stanie się po prostu rozpłakać decydując z czym bym chciała kanapkę – dodała Red Lipstick Monster.

Koronawirus: kolęda 2021. Czy księża odwiedzą domy w pandemii? >>

YouTuberka powiedziała, że piątego dnia poczuła się lepiej, ale straciła węch.

(…) Trochę jest tak, że jedne objawy ustępują, a przychodzą drugie. (…) Nowy film, który nagram na pewno będzie o tym jak to jest kiedy się nie ma w ogóle węchu i smaku (…).

Film Red Lipstick Monster znajdziecie niżej.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.