News

Red Lipstick Monster miała dwie operacje. 'Groziło mi to, że będę miała wyciętą macicę'

Red Lipstick Monster miała dwie operacje. 'Groziło mi to, że będę miała wyciętą macicę'

Fot. Instagram.com/redlipstickmonster

Red Lipstick Monster przeszła dwie poważne operacje. Groziło mi to, że będę miała wyciętą macicę ­– wyjawiła youtuberka.

Red Lipstick Monster to pseudonim Ewy Grzelakowskiej-Kostoglu, która prowadzi jeden z najpopularniejszych kanałów na polskim YouTube. Od wielu lat zajmuje się tematyką związaną z makijażem oraz pielęgnacją. Jej kanał subskrybuje prawie 1,5 miliona użytkowników.

Red Lipstick Monster szczerze o swoim ciele i zaburzeniach odżywiania >>

Red Lipstick Monster miała dwie operacje

Ewa Grzelakowska-Kostoglu jest youtuberką, która szczerze rozmawia ze swoimi fanami i nie wstydzi się swoich problemów. Kilka miesięcy temu Red Lipstick Monster opowiedziała o swoich zaburzeniach odżywiania. Nagrała także filmik o tym, że chorowała na koronawirusa.

Tym razem Red Lipstick Monster wyjawiła, że przeszła dwie operacje, bo groziło jej usunięcie macicy.

W tym roku miałam dwie operacje. Groziło mi... To, co mogło się stać, to co usłyszałam na pierwszej wizycie po diagnozie to to, że najprawdopodobniej będę musiała mieć wyciętą macicę – powiedziała w filmie o najlepszych i najgorszych momentach minionego roku.

YouTuberka wyznała także, że bardzo trudnym momentem było przygotowanie do drugiej operacji. Musiała wtedy przyjmować leki hormonalne, które niestety negatywnie wpłynęły na jej nastrój.

Musiałam mieć dwie operacje na wycięcie guza, którego właśnie w niej miałam. […] Najtrudniejszy był czas, gdy przygotowywałam się do pierwszej operacji i musiałam brać bardzo silne leki hormonalne. One sprawiały, że czułam się sama ze sobą jakbym żyła w obcym człowieku. Jakby ktoś za mnie podejmował każdą decyzję, bo hormony to są właśnie decyzje, można tak powiedzieć. One nami rządzą i gdy nagle one są wywrócone do góry nogami, to jest naprawdę bardzo trudne. Dla mnie o był mega trudny czas, tym bardziej że nie zdawałam sobie sprawy, że to będzie aż takie i normalnie wtedy pracowałam – wyjawiła.

The Weeknd jako ofiara operacji plastycznych? Muzyk szokuje [WIDEO] >>

Życzymy dużo zdrowia!

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.