News

Policjant UDUSIŁ mężczyznę na oczach ludzi. Justin Bieber ostro komentuje i apeluje o sprawiedliwość

Policjant UDUSIŁ mężczyznę na oczach ludzi. Justin Bieber ostro komentuje i apeluje o sprawiedliwość

Fot. Instagram.com/justinbieber

Policjant udusił mężczyznę na oczach ludzi. Justin Bieber ostro komentuje brutalną interwencję i apeluje o sprawiedliwość.

Shad Gaspard nie żyje. Znany zapaśnik zginął ratując syna >> 

George Floyd został uduszony przez policjanta

25 maja 2020 roku w Stanach Zjednoczonych doszło do tragicznego zdarzenia. Czarnoskóry mężczyzna – George Floyd – został uduszony kolanem przez policjanta w trakcie interwencji. Jak podają portale, funkcjonariusze z miasta Minneapolis zatrzymali 46-letniego Afromamerykanina, dlatego  że był podobny do osoby, którą podejrzewano o posłużenie się fałszywym czekiem w sklepie spożywczym. W drodze do radiowozu George Floyd upadł na ziemię, a wtedy jeden z policjantów przygniótł jego szyję kolanem.

Na nagraniu, które trafiło do internetu słychać, jak zatrzymany George Floyd mówi, że nie może oddychać, a zebrani ludzie proszą, żeby policjant przestał go dusić. Mimo to funkcjonariusz nie posłuchał. George Floyd zmarł.

W związku ze śmiercią George’a Floyda w USA odbywają się protesty przeciwko agresji na tle rasistowskim. Jak informują media, w Stanach Zjednoczonych trwają również zamieszki. Policjanci, którzy brali udział w zatrzymaniu Floyda mieli już zostać zwolnieni, ale dopiero pod naciskiem opinii publicznej.

Calvin Harris mógł umrzeć w 2014 roku! Szokujące wyznanie >> 

George Floyd nie żyje. Justin Bieber komentuje

Głos w sprawie uduszenia George’a Floyda zabrał m.in. Justin Bieber.

TO MUSI SIĘ SKOŃCZYĆ. To sprawia, że jest mi absolutnie niedobrze. Rozzłościło mnie to, że on umarł. To mnie smuci. Rasizm jest zły. Musimy użyć naszego głosu! Proszę Was, ludzie. Przepraszam, GEORGE FLOYD – napisał wokalista pod filmikiem z tragicznej interwencji, który udostępnił na Instagramie.

Na śmierć 46-letniego Afroamerykanina zareagowały także inne gwiazdy – m.in. Noami Campbell, Kim Kardashian i Demi Lovato.

Filmik, który znajdziecie niżej, oglądacie na własną odpowiedzialność. 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Seasons. #2020. Trailer on @youtube now.

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.