News

Wzruszająca reklama Allegro na Święta 2021 sprawi, że zmienisz nastawienie do innych

fot. YouTube.com/Allegro

Sezon świąteczny rozpoczął się na dobre. To czas kiedy w mediach pojawiają się poruszające reklamy. Tę od Allegro na Święta 2021 po prostu trzeba zobaczyć.

Święty Mikołaj gejem? Całuje się z mężczyzną >> 

Allegro –reklama świąteczna 2021

1 grudnia, pod hasłem To, co najważniejsze, ruszyła kampania reklamowa Allegro na święta Bożego Narodzenia 2021.

W spocie występuje młoda para, której związek na początku nie jest akceptowany przez ojca dziewczyny. Sytuacja zmienia się w momencie, kiedy mężczyzna poznaje prawdziwe oblicze chłopaka córki, który pracuje w tym samym szpitalu, na oddziale dziecięcym.

Reklama Allegro 2021 niesie przesłanie, żeby nie kierować się tylko pierwszym wrażeniem i uprzedzeniami, bo "perwsze wrażenie nie musi być słuszne. Czasem potrzeba chwili, żeby dostrzec w sobie to, co najważniejsze". 

Krótsza wersja świątecznej reklamy Allegro 2021 będzie emitowana w telewizji od 6 grudnia.

Już kilka razy, w okresie świąt, udało nam się wzruszyć Polaków. Podobnie jak w poprzednich latach zależało nam na tym, żeby za emocjonującą opowieścią kryło się jeszcze coś ważnego. Właśnie dlatego, wspólnie z naszą agencją kreatywną (…) szukaliśmy historii, która opowie o tym, co nas łączy i co sprawia, że w święta możemy być naprawdę razem. Jak pokaże nasza historia, nie warto oceniać książki po okładce. Można się pięknie różnić, a chęć poznania drugiej strony i dostrzeżenie jej piękna, nawet jeśli nie wszystko nas łączy, jest najważniejszą wartością – cytuje Joannę Kobylińską-Andrzejak, senior brand management specialist w Allegro, portal Wirtualne Media.

Piosenki świąteczne 2021 – nowości od polskich i zagranicznych gwiazd, które umilą Święta w tym roku >> 

Allegro – reklama świąteczna 2021 – piosenka

Piosenka ze świątecznej reklamy Allegro 2021 to cover utworu Never Ending Story Limahla i Beth Anderson, w wykonaniu Christian Reindl i Jess Thristan.

Never Ending Story to tytułowy singiel z angielskiej wersji filmu Niekończąca się opowieść z 1984 roku.

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.