News

Święty Mikołaj gejem? Całuje się z mężczyzną

Święty Mikołaj gejem? Całuje się z mężczyzną

fot. YouTube.com/Posten

Święty Mikołaj gejem? Jego miłosną historię można obejrzeć w reklamie Kiedy Harry poznał świętego Mikołaja. Tytuł prawdopodobnie nawiązuje do słynnej komedii romantycznej Kiedy Harry poznał Sally.

KRRiT obejrzy Prince Charming. Do organu wpłynęły kolejne skargi >> 

Święty Mikołaj gejem – reklama świąteczna [WIDEO]

Jakiś czas temu norweska poczta ruszyła z bożonarodzeniową kampanią. W Kiedy Harry poznał świętego Mikołaja można zobaczyć jak mężczyźni się spotykają, a później jak rozwija się ich związek w czasie kolejnych świąt Bożego Narodzenia.

Święty Mikołaj mówi Harry’emu, że wróci w przyszłym roku. W pewnym momencie Harry wysyła list na Biegun Północny, w którym pisze:

Drogi Mikołaju, wszystko, czego chcę na Boże Narodzenie, to Ty.

Freddie Mercury zmarł 30 lat temu. 10 rzeczy, których o nim nie wiedzieliście >>

Święty Mikołaj może spędzić z Harrym więcej czasu, bo norweska poczta pomoże mu w obowiązkach. Mikołaj i Harry się całują. Na koniec pojawia się zdanie:

W 2022 roku minie 50 lat, odkąd w Norwegii można legalnie kochać kogokolwiek zechcesz.

Głównym celem kampanii jest pokazanie, że Norway Post nigdy nie przestaje się odnawiać. Oprócz wykazania elastyczności naszych usług, chcemy umieścić je w odpowiednim społecznie otoczeniu, z tematami ważnymi dla otaczającego nas społeczeństwa. Z pewnością w niektórych środowiskach pojawią się negatywne reakcje, ale jesteśmy gotowi sobie z tym poradzić – cytuje komunikat norweskiej poczty portal Wirtualne Media.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.