News

Renata Kaczoruk na zdjęciu topless! „Ideał”

Renata Kaczoruk na zdjęciu topless! „Ideał”

Fot. Instagram.com/renul_ka

Renata Kaczoruk pokazała zdjęcie topless! Ideał – stwierdził jeden z internautów. Zobaczcie o jakie zdjęcie chodzi.

Renata Kaczorku jest jedną z gwiazd, która otwarcie mówi o tym, że choć w przeszłości miała problem z akceptacją swojego wyglądu, to dzisiaj podoba się sobie. Modelka często okazuje to za pomocą zdjęć, które wrzuca na swój profil na Instagramie. Tym razem opublikowała naprawdę gorącą fotografię!

Karolina Pisarek pokazała gorące zdjęcie w bikini. „Bogini w Grecji nadal istnieje!” >>

Renata Kaczoruk: zdjęcie topless

Na zdjęciu, które jest wspomnieniem z wakacji, Kaczoruk pozuje topless. Biust modelki jest zasłonięty czapeczką z daszkiem. 

Dokąd dryfuje mój umysł po 6pm.. – napisała w opisie fotografii.

Post Kaczoruk szybko zainteresował jej obserwatorów. Chociaż niektórzy zarzucali jej, że pokazuje zbyt dużo nagości, to jednak większa część komentarzy była zdecydowanie pozytywna i życzliwa. 

Ja sie pytam w jakim celu ?!

Nie mogę już więcej zdzierżyć tej golizny. Profil Pani Renaty który akceptuje od długiego czasu niestety ostatnimi czasy przekształcił się w jakieś na siłe pozowane amatorskie sesje! 

Reniiii! Rozbijasz bank!!!

Top 2 najlepszych bioder w Polsce!

Bogini

Piękny umysł, piękne ciało

A po co ta czapka w taki upal?:)

Ideał

Zazdroszczę figury – czytamy.

Lesbijska para w polskim Top Model. Jak poradziły sobie Agnieszka i Karolina? >>

Podoba Wam się zdjęcie Kaczoruk?
 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Opis nie wjechał🙈 I niech tak zostanie🤪 #ostatnianiedzielalata Ps. Uprzedzając pytania i komentarze.. To moja naturalna sylwetka i waga. Kocham je. Nie zawsze tak było. Chciałam sobie parę razy odciąć piętę jak siostra Kopciuszka... Przed operacja nosa zatrzymała mnie tylko groźba mojego ówczesnego chłopaka, ze się ze mną „rozwiedzie”🤷🏼‍♀️🥰😂 Moja mama obruszyła się kiedyś, gdy zażartowałam, ze po niej odziedziczyłam ksywkę „Tereska”, mowiąc, że „No przepraszam, ale ja to jednak mam jakiś biust”🙈🙈🙈👏🏻👏🏻 Wielokrotnie zgadzałam się na transakcje 3cm wzrostu za dodatkowe kilogramy😝. Chciałam je tez zbyć na rzecz zwiększenia obwodu... głowy😂 Dziś mam 34 lata i nareszcie rozumiem, ze taka jestem i taką pozostanę. Na całe szczęście są tacy, którym się taka podobam i nie pozwalają mi o tym zapomnieć, zapominając jednocześnie przy mnie o całym świecie😅😈 Wióry lecą. Korzystajcie z tych ostatnich beztroskich godzin i ciepłych promieni słońca i nie psujcie sobie zabawy szukaniem w sobie niedoskonałości❤️ Nic tak dobrze nie smakuje jak wolność od wstydu🌸🌸 #lubiesiebie #selflove

Post udostępniony przez Renata Kaczoruk (@renul_ka)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.