Reklama
placeholder
News

Rihanna: imię dziecka już znane. Gwiazda zdradziła je po roku

Rihanna: imię dziecka już znane. Gwiazda zdradziła je po roku

fot. instagram.com/badgalriri/ flickr.com/Brighton Guri/

Reklama
Reklama
placeholder

Imię syna Rihanny i A$AP Rocky’ego było długo trzymane w tajemnicy. Od niedawna wiemy jak nazywa się dziecko popularnej pary. 

Najchętniej oglądane występy Super Bowl Halftime? Rihanna zmiotła konkurencję  >>

Rihanna i A$AP Rocky - związek

Rihanna i A$AP Rocky tworzą bardzo zgraną i rozpoznawalną parę w show-biznesie. Dwoje celebrytów ma na swoim koncie wielkie sukcesy w branży muzycznej. 34-letni raper należy do grupy hip-hopowej A$AP Mob, a swój ostatni album Testing wydał w 2018 roku. Rihanna od zawsze marzyła, o tym by w przyszłości śpiewać dla całego świata - i jak sama przyznaje - wyobraźnia trzyma ją przy życiu. Oprócz śpiewania i pisania tekstów 35-latka interesuje się również wizażem, z tego względu założyła własną markę Fenty Beauty, posiadającą wachlarz kosmetyków do wyboru, dla różnych typów skóry i karnacji. W maju 2022 na świat przyszedł pierwszy syn Rihanny. Jak wam się wydaje, chłopiec pójdzie w ślady utalentowanych rodziców? Warto wspomnieć, że celebrytka spodziewa się niedługo drugiego dziecka. 

Rihanna, ASAP Rocky i ich syn na okładce. Wyjątkowa rodzinna sesja >>

Rihanna i A$AP Rocky - imię dziecka

Syna Rihanny można zobaczyć na wielu zdjęciach na jej instagramowym profilu, pozował z nią również do intrygującej sesji zdjęciowej dla Vogue, ale przez długi czas rodzice nie chceili wyjawić światu imienia swojego pierwszego dziecka. Jak doniósł portal Daily Mail, redakcja otrzymała kopię aktu urodzenia chłopca i podzieliła się z mediami imieniem dziecka sławnej pary. Syn Rihanny i A$AP Rocky’ego został nazwany na cześć lidera zespołu Wu-Tang Clan - RZA, jego pełne imiona i nazwisko brzmią RZA Athelston Mayers. 

Jak Wam się podoba imię pierworodnego syna Rihanny?

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama