Reklama
placeholder
News

Rihanna, ASAP Rocky i ich syn na okładce. Wyjątkowa rodzinna sesja

Rihanna, ASAP Rocky i ich syn na okładce. Wyjątkowa rodzinna sesja

fot. YouTube.com/E! News

Reklama
Reklama
placeholder

Rihanna pojawiła się na okładce brytyjskiego Vogue’a. Gwiazda Super Bowl 2023 zapozowała z ASAP Rockym i ich synem. To ich pierwsza taka rodzinna sesja.  

Rihanna na Super Bowl 2023 ogłosiła, że jest w drugiej ciąży. Artystka wystąpiła na Halftime Show w kreacji podkreślającej brzuszek. Niedługo później do internetu trafiły zdjęcia z sesji dla brytyjskiego Vogue’a, w której Rihanna wzięła udział z partnerem i synkiem.

Rihanna znów w ciąży! Super Bowl służył... ogłoszeniu tego [WIDEO] >> 

Przypomnijmy, że Rihanna i ASAP Rocky zostali rodzicami pierwszy raz w maju 2022 roku. Bardzo chronią prywatność dziecka, do tej pory imię chłopca nie jest powszechnie znane.

Rihanna z rodziną na okładce Vogue

Rihanna przyznała, że pojawienie się syna na świecie odmieniło jej życie. Dziecko jeszcze bardziej zbliżyło ją i ASAP Rocky’ego do siebie.

Kamil Bednarek wziął ślub w tajemnicy? 'Łapcie utwór, który napisałem dla mojej żony' >> 

Prawdopodobnie rodzinna sesja zdjęciowa Rihanny do Vogue’a powstała zanim artystka dowiedziała się, że spodziewa się drugiego dziecka. 

To szalone, dwoje moich dzieci było na tych zdjęciach, ale mamusia nie miała o tym pojęcia – napisała na Instagramie 34-letnia supergwiazda.

Zobaczcie!

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama