News

Rihanna jest na topie w piekle? Duchowny opowiedział, co jest na playliście samego szatana

Rihanna jest na topie w piekle? Duchowny opowiedział, co jest na playliście samego szatana

fot. YouTube.com/EminemMusic

W piekle słychać przebój Rihanny? W ostatnim czasie mówi się o pastorze, który miał trafić w piekielne czeluści i opowiedział o tym, co tam zobaczył.

Zegar Zagłady tyka. Zbliża się do 'północy' >> 

Pastor Gerald Johnson z Michigan doznał śmierci klinicznej w 2016 roku w wyniku ataku serca. Duchowny miał znaleźć się w piekle i to czego miał być świadkiem opowiedział na TikToku.

Duch opuścił moje fizyczne ciało. Myślałem, że trafię do nieba, ponieważ wydawało mi się, że czyniłem dobro przez całe życie i pomagałem wielu ludziom. Podejmowałem wiele decyzji, które w moim mniemaniu były boskimi decyzjami. Myliłem się jednak, trafiłem głęboko do wnętrza Ziemi. Tam właśnie jest piekło – cytuje relację pastora goingapp.pl.

Pastor twierdzi, że widział piekło. Czego mają słuchać demony?

Gerald Johnson mówił, że „nie życzy najgorszemu wrogowi”, żeby przeszedł podobne doświadczenia. Miał spotkać szatana oraz demony dręczące potępieńców i... słyszeć popularne na Ziemi piosenki.

TikTok zablokowany na tych uczelniach. Dlaczego? >>

Zdaniem pastora, żeby jeszcze bardziej męczyć dusze, które trafiły do piekła, demony śpiewają utwory Don’t Worry, Be Happy –  Bobby’ego McFerrina i Umbrella – Rihanny.

Jak duchowny uciekł z piekła? Miał podnieść się i wrócić na Ziemię.

 

@geraldajohnson1 My experience when I saw hell in February 2016. I’ll never be the same after that. #hell #jesus #unforgiveness #forgive #godsaid #encouragement #geraldajohnson #jesuslovesyou #moveforward ♬ original sound - Gerald Johnson

 

 

 

 
Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.